Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb hippoallergén...

Melyik a legjobb hippoallergén táp?

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon nyalogatja a mancsait az allergiája miatt.Kipróbáltuk az Acana,Orijen és a Brit Care hippoallergén tápjait,egyik se jött be.Ti mit ajánlanátok?Tuti,hogy a táp a hibás mert 2 hétig főztem neki és akkor nem volt semmi baj,visza álltam a tápra,megint jött a mancs nyalogatás.Főzni pedig sajnos nem sok időm van neki,így marad a táp.

#táp #Alllergia #hyppoallergén
2013. okt. 17. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nálam a Brit Care nagyon bevált.
2013. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírtam,hogy azt már próbáltuk és nem vált be.
2013. okt. 17. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes kipróbálni a Fish4dogs termékeit, illetve amit még nagyon jó minőségű az Earthborn Holistic azon belül is a Coastal Catch, ja és még egy a Canine Caviar.
2013. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnézem őket.:). A Trovetet ismeri valaki?
2013. okt. 17. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi trovetet adtunk a kutyámnak, kb 6 hónapig csak azt kapta, utána visszaáltam sima sensitive tápra, és rendbejött addigra. Jó a trovet, csak drága.
2013. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs kedved főzni akkor ne főzzél etess nyersen. Nézz utánna a BARF-nak vagy a PREY-modelnek.


Nekem is és sok ismerősöm kutyájának ez teljesen megoldotta az allergiáját.

2013. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A nyers etetéssel nem vagyok kibékülve.:(
2013. okt. 18. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg kell szokni, ha rutinná válik akkor már fel se tűnik :D reggel már lassan alvás közbe végzem a teendőket, mint ahogy más kávét főz még alvajárva :D


Előszőr nekem is idegen volt hogy nyershúshoz egyáltalán hozzányúljak. Ha betartasz bizonyos szabályokat akkor semmi baj nem lehet belőle.

2013. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg az AZP sensitivet van kölyök és felnőtt is.
2013. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Taste of the Wilde halas, vagy bárányos.
2013. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!