Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya etel a legjobb a...

Melyik kutya etel a legjobb a golden retrivernek: eukanuba vagy pedigree?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem is egy kategória. A pedigreet nem is nevezném ételnek. Rakás szemét.

Eukanuba!!

2013. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
a pedigree egy nagy rakás f*s
2013. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Pedigree, Chappi, Darling, Friskies...ezeknek a beltartalma 0.
2013. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
de az a baj hogy az emberek 70% de szerintem több is ezekkel eteti a kutyájukat mert látják a tv ben hogy milyen jó milyen egészségesnek állítják be sőt még kutyák is ajánlják :DD és ezt veszik . vicc..
2013. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Hat igen a pedigree, chappi meg hasonlok nem nevezhetoek tapnak. Ez olyan mintha te minten nap a McDonald'sbol ennel. Lehet h finom(a sok izfokozo miatt) es jol nez ki (a sok szinezoanyag miatt, de teljesen egeszsegtelen, es a kutyaknak szukseges tapanyagokbol nagyon keveset tartalmaz. Az en goldenem Eukanubat kajal, persze ha van penzed Acanara TOTW-re vagy netalan Orijenre inkabb azt adj nekik, de az Eukanuba is szuperpremium tap.
2013. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Igazából annyira jónak nem nevezném az Eukanubát se. Jobb, mint a pedigree, de rettenetesen túl van árazva, ezért a pénzért sokkal jobb tápokat lehet venni.
2013. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Az eukanubáról annyi rosszat hallottam, hogy én azt ki sem próbáltam (tenyésztőm szó szerint azt mondta, hogy mindegy melyik szuperprémium tápot adom a kutyának, csak NE eukanubát) Én próbáltam több fajta acanát, de túl erős volt ment a kutya hasa tőle. Én a cibaut ajánlanám attól nagyon szépen fejlődött a kutyám, és az ára is baráti ha tenyésztői kiszerelésben veszed.
2013. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A royal canin milyen?Es az acana-rol milyen a velemenyetek?
2013. okt. 15. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
kérdező Brit premium ? én német juhászomnál nagyon bevált fényes a szőre jó kondiban van és ár érték arányban a legjobb szerintem.
2013. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Royal Canin=Eukanuba nagyjából. Az Acana viszont tényleg megéri az árát.
2013. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!