Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ha egy kaukázusi...

Szerintetek ha egy kaukázusi és egy komondor összeverekedne melyik győzne?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 19:55
 1/7 lacekosz ***** válasza:
57%
Szerintem a komondor mert a kaukázusi is erős sőt lehet hogy erősebb mint a komondor nem tudom. DE! A komondornak szinte átharaphatatlan a szőre. Úgyhogy KOMONDOR
2013. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyedfüggő. Két teljesen azonos stílusú kutyfajta.
2013. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezeket a ki győzne kérdéseket...
2013. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függhet.Az egyed életkorától,egészségi,pszichikai állapotától,erőnlététől,harcmodorától,táplálásától,életmódjától,tapasztalataitól,stb stb.Ha két azonos körülmények közül érkező,azonos korú és erőnlétű egyedet veszünk,akkor is kérdéses több okból is a harc kimenetele,de véleményem szerint ideális esetben(talán) a komondor lenne a győztes,ugyanis egyedülálló szőrsubája valóban szinte nem ad lehetőséget a megsebzésére.
2013. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Engem utoljára általános isiben foglalkoztattak hasnonló kérdések. Még autós kártyám is volt, amivel különböző paraméterek szerint lehetett játszani, hogy melyik a gyorsabb, erősebb, stb. Ja és természetesen az én apukám volt az erősebb! (Bár az lehet, hogy még az oviban volt.)
2013. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kutyák nem pitbullok hogy verekedtessük őket, hanem pásztorkutyák, ragadozó vadállat valamint ember ellen védik a jószágokat. Az emberek által előidézett kutya viadalokat maximálisan elítélem.

Tehát a kérdés eleve elég nevetséges...

Viszont a kau valamivel vadabb, lehet ha azonos korúak akkor ő győzne.

Viszont véletlenül szemtanúja voltam egy kau- német dog harcnak. Egy mezőn történt a kau egy tüzelő keverék szukát őrzött, odament a kan dog ez meg az oldalába harapott.

A dog felmérgelődött, elkapta a lábát fölszántotta vele a mezőt, majd fölhasította a hasánál ... A dog nem támadó jelleggel érkezett, valójában békés ebek de ha megtámadják őket nagyon begorombulnak.

2013. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hasonló esetet meséltek, ahol egy német dog nekiugrott egy komondornak egy kiállításon. A dog harapott először, a komondor nem is számított rá, de hamar fordult a helyzet és a dog rongybabává vált. Az elmesélő szerint hasonló tömegűek voltak, de a komondor alacsonyabb súlypontja és hatalmas bundája nyerő párosnak bizonyult. A komondor utána folytatta a kiállítást, a dogot vitték varrni, komoly sérüléseket szenvedett.
2013. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!