Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel arra keltem h a kutya...

Reggel arra keltem h a kutya összehanyta es fsta a lakast. Mikozben takaritottam korbeugralt, hozta a labdajat, játszott, jókedvű. Nincs ok aggodalomra?

Figyelt kérdés

A kerdes fent. Hanyas-hasmenés, de jo kedv. 1 hete nem volt sehol a kutya cs a kertben szoval a vírus fur kizárható talan, a kaja amit kapot viszont ketseges, de sokszor eszik olyat, ami nekunk mar bajt okozhat, de neki meg sem kottyan. Ha jo kedvű, akkor nem beteg?

Állatorvos csak este van es meg aggódó gazdi vagyok...



2013. okt. 18. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutya baja....
2013. okt. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a kutyának már az is bajt okozhat ami nektek már nem.. mondjuk a csirkepaprikás vagy lecsó vagy akármi, túl fűszeres nem jó a kutyának (egyáltalána a fűszeres nem túl jó neki) ami paradicsomos az szintén nem..
2013. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha jó kedvű akkor nincs miért aggódni.. valami bántotta a gyomrát, kijött neki elől hátul, és most jól van..
2013. okt. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért jobb félni mint megijedni. Enyém is teljesen jókedvű volt, még akkor is mikor a sima hasmenés átment véres hasmenésbe.

Szerintem azért vidd el este dokihoz, addig meg diétáztasd.

2013. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ne adjatok neki olyan kaját, amit ti se esztek meg, a kutya nem malac, oda kell rá figyelni, hogy mit eszik
2013. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémmel is volt ilyen, összetakarítottam, aznap beiktattam egy koplaló-napot, és utána másnap kapta a rendes adagját, nem volt semmi baja. Ha iszik eleget (ezt figyeld mindenképpen) akkor nem kell állatorvos, mert nem szárad ki.
2013. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszerint mégis megkottyan, csak ha nem hány és fos össze mindent, észre sem veszitek. Anyósom is úgy véli, hogy a kutyakaját nem kell hűtőben tárolni, minden félig romlott kaját odalök nekik, merthogy kutyabajuk szerinte tőle, csak engem zavar, mert én érdekes módon látom, hogy a kutyáknak állandó hasmenése van.
2013. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fűszeres,olajos,túl zsíros ételeket nem adunk a kutyának!

A kutya nem disznó,hogy minden szarral tömni kell!

Rendes kutya kaját kapjon.


Ma főzz neki egy kis rizst,répát és azt kapja.

2013. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt ma hajnalban, és dokihoz vittem, pedig jó kedvű volt. Enni is evett volna, meg inni is iszik, mégis bélgyulladása van. Ahhoz elég ha más állat pisije kerül a kertbe, pl macska. Antibiotikum kell rá, különben elfertőződhet.
2013. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!