Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kennelről? (Staffordshire)

Figyelt kérdés

[link]


Staffit szeretnék venni, és még csak nézegetem a kenneleket.

Ti hallottatok már erről a kennelről? ha igen jót, vagy rosszat?

Esetleg valaki nem tudja, hogy itt kb mennyibe kerülhet egy kölyök? Ha lehet, konkrét árat írjatok, mert még gyűjtöm a pénzem, most elrakva 150.000 van, és nem vagyok benne biztos, hogy ennél a kenneknél tudnék ennyiért venni egy kiskutyát.

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. okt. 18. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdő kennel,150-nek elégnek kell lennie.Az alapító szuka a Robustafftól van,az pedig egy elég jó kennel.Én tőlük vennék legközelebb kutyát,vagy a Good Heart Fighter kennelből.

A saját kutyái nekem kevésbé tetszenek,viszont az eü. szűrések nagyjából rendben vannak.

Olcsóbb kutya lesz,mint a Robustaffból vagy nevesebb kennelből.Ezek után szerintem te döntsd el,hogy küllemre tetszenek-e.


Nekem a fülvágási sablon sem tetszik a saját tenyésztésnél már.Denevérfüle lett.

2013. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!