Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy utonagan...

Mennyibe kerül egy utonagan kutyafajta? Magyarországon van tenyésztő? Ha nincs hol van a legközelebb?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs Mo.-n tenyésztő és biztos nagyon drága fajta.
2009. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az FCI által nem elismert fajta, tehát keverék.

Nagyon ritka, Magyarországon nincsen, szerintem legközelebb Angliában van.

Azt gondolom, tudod, hogy németjuhász, malamut és husky keverékéből alakították ki.

Akármelyik menhelyen találhatsz ilyen keveréket...

Nincsen olyan különleges tulajdonságai, ami miatt megérné több százezer forintot rákölteni.

2009. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából németjuhász, malamut, husky és farkas keverékéből tenyésztették ki. Farkast nehezen talál menhelyen az ember. :)
2009. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem írónak: éppen az volt a cél a kutyánál, hogy ne legyen benne farkas...így husky van benne a könnyebb kezelhetőségnél. :)
2011. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De a menhelyi kutyák nem biztos, hogy ezeket a fajtákat tartalmazzák, az meg pláne nem, hogy ilyen a természete. De ami jó kutyafajta az mind drága, ezért is van menhelyi kutyám. :D Nem farkas, nem is hasonlít rá, de imádom ^^
2018. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!