Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehet tüzelő szukát oltani?

Nem lehet tüzelő szukát oltani?

Figyelt kérdés
Most lenne az ideje a veszettség elleni oltásnak, a kombinak. A kutya tüzel, és azt hallottam, hogy nem szabad ilyenkor beoltani. Igaz ez? Köszi.
2013. okt. 19. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Max a rendelőben okozhatsz kellemetlen perceket, ha van ott kan kutya.
2013. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, de szerintem inkább várjátok ki, míg abbahagyja a tüzelést, nem számít ha 1-2 hetet csúszik az oltás.
2013. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem nem ezzel indokolták, hanem azzal, hogy nem hat a gyógyszer.
2013. okt. 19. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki mondta ezt neked, de innen is üdvözlöm és kérem, h inkább maradjon csendben legközelebb.
2013. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megkapta az üdvözleted, mert épp itt áll mellettem az illető, és olvassa.:D


Még egy kérdés. Normális ilyenkor, hogy az emlői meg vannak duzzadva? Olyan mintha csomókat tapintanék ott. Kicsit aggódom is.

2013. okt. 19. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy álvemhes lesz,de az is lehet,hogy emlődaganat.Elég gyakori az ivaros szukáknál.Ha nem komoly akkor a doki hip-hop kiműti,de javaslatot is tesz az ivartalanításra,mert nagyobb gond is lehet belőle.Az emlődaganat egy figyelmeztető jel.
2013. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!