Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnál ez epilepsziás...

A kutyámnál ez epilepsziás roham volt vagy valami más?

Figyelt kérdés

négy éves keverék kutyám van (labrador). kb két éve volt az első rohama, kb öt percig tartott, eldőlt, kifeszültek a lábai, maga alá pisilt, de nem habzott a szája és nem rángatózott.. azóta volt kb 3x neki és most is, viszont most mintha tovább tartott volna, kb 10 percig, és közben nyüszített is és utána vagy előtte hányt is.

az első rohamnál délután volt a többinél máskor, reggel, este, ez pedig reggel korán volt. és nem törént egyiknél sem semmi hirtelen dolog, max ha épp mélyen aludt és álmodott akkor esetleg megijedhetett a hangomra vagy ilyesmi. nem tudom.

voltunk orvosnál is, azt mondta hogy ha sűrűn jelentezik tehát havonta kb akkor kell gyógyszer.. majd most vissza akarok menni vele, hogy nem e lehetne jobban kivizsgálni, vérvétel, stb, hogy nincs e valami más gond.

lehet hogy valami más okozza? és nem epilepszia?

tapasztalatok? vélemények? rossz így látni őt, és utána is egész nap rossz kedvű volt, bent aludt a helyén. és nagyon aggódom érte hogy nem e tumor vagy valami kórokozó okozza esetleg ezt vagy bármi ilyesmi... köszönöm előre is a véleményeket tapasztalatokat segítséget.


2013. okt. 21. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ez miért a lovak kategoriába került?
2013. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mert az én kutyám epilepsziás,ugyanugy maga alá pisil meg kimerevedik,de rángatozik is.

azt mondják rohamnál be kell kicsit nyomni a szemét és akkor hamarabb elmulik.

az én kutyám is zavart egy két napig függ a roham sulyosságátol van h csak elfárad,de van h napokig meg se ismer minket.

szerencsére ritkán van neki.

2013. okt. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon találsz videókat epilepsziás kutyákról.

[link]

2013. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!