Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyákat ajánlotok...

Milyen kutyákat ajánlotok panelházba?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék kutyát és nem tudom hogy panel házba milyen fajtát lehetne tartani.Légyszi segítsetek!
2013. okt. 21. 17:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
28%
A westie terriert ajánlom :)
2013. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akármilyet a nagy pásztorkutyákon kívül(kau, káj, kommondor stb) tehát a Dogtól a németjuhászot át a mudiig minden.


Csak mind megfelelő mennyiségű és minőségű mozgást igényel.

2013. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A kistestű kutyával is sokat kell foglalkozni otthon is, és minden nap lemozgatni.


Bármelyik kutyamenhelyen fognak tudni ajánlani neked való kutyát.

2013. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Leginkább semmilyet... én azon az állásponton való, hogy a kutya a szabadba való, kertesházba, ahol van elég tere a mozgásra. Persze, értem én, hogy szobakutya meg pici, meg leviszem sétálni minden nap, de szerintem az akkor sem olyan... De nem akarok bíráskodni, csak azért kifejtettem a saját véleményemet is :) Panelbe gondolom mindenképpen kisebb termetű kutyát érdemes venni (csivava, bichon, yorki stb)
2013. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ha biagle-t szeretnék tartani akkor az is elvan a panelban?
2013. okt. 21. 17:18
 6/13 anonim ***** válasza:
2%

Előzővel egyetértek.

Állatkínzás panelba kényszeríteni egy állatot.

Embernek, állatnak káros a panel.

2013. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Beagle-t semmiképp nem!! Wikipédiáról idézve:"A beagle (ejtsd: bígl) középtermetű kopó-féle vadászkutya, az egyik legősibb vadászatra tenyésztett fajta." Egy vadászatra tenyésztett kutya megőrülne egy panelben.
2013. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. okt. 21. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kert vs panel témába ne menjünk bele, mert szétoffolnánk a kérdést.

Kérdező, mint írták, a nagytestű pásztorkutyákon kívül bármelyik kutya élhet panelben, feltéve ha tudsz neki biztosítani legalább 2-3 óra foglalkozást (séta, játék, tanítás, nevelés stb). Ha nincs konkrét álomfajtád vagy semmilyen elképzelésed, célszerű lenne ellátogatni egy menhelyre vagy gyepire, nagyon sok gazdátlan kutyus vár otthonra, egészen pici, kölyök kutyák is.

2013. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsó:köszi a választ sokat segítettél:))
2013. okt. 21. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!