Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen volt a kutyátok...

Nektek milyen volt a kutyátok ivartanítás után?

Figyelt kérdés

+ az én kutyusomnak a fejéből ki kellett műteni egy zsírmirigyet, ami nőtt és nőtt.. A doktornő lerendezte egyszerre a két dolgot.


1,5 órája jöttünk haza. Csak fekszik, néha megmozdul, próbál felülni, de visszaalszik inkább. Tudom, hogy ez a normális, de úgy sajnálom. Remeg is.


2013. okt. 21. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Megy ki belőle az altató hatása.A dokid kicsit felelőtlen,normális helyen nem adják vissza,csak a teljesen éber állatot.


El fog múlni,felébred.Pár óra és rendben lesz,ne aggódj meg ne pánikolj,mert a kutya megérzi és traumaként fogja megélni a dolgot.Sokkal rosszabb állapotot idézel elő nála mentálisan.


Legyél mellette de ne babusgasd agyon.Érezze,hogy ott vagy,de azt is,hogy magabiztos vagy és nincs gond.

2013. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális. Ma már ne egyen, és ne is igyon, mert félrenyelhet. Ha látod, hogy szomjas, akkor fecskendőből néhány csepp vizet adj neki.

Gondolom éjjel egy percet nem fogsz aludni, mert sík ideg leszel :D

2013. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a miénk is remegett és fetrengett is folyamatosan, én is nagyon sajnáltam, napokig ezt csinálta, és azt hittem, valami komolyabb baja van. valamikor így az 5. napon kb rájöttem hogy lehet csak sajnáltatja magát, meg most biztos nagyon örül hogy bent lehet a házban a kényelmes fotelekben, jól esett neki lustulni és semmittenni egy kicsit a nappaliban, mert amúgy kinti kutyus. szóval így meg sem mozdult napokig, aztán egyszer megrángattam neki a pórázát és így kipattant a fotelből és elkezdett ugrálni. :D
2013. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy fiú, vagy lánykutyus?

Az én pit keverékemet februárban ivartalaníttattuk, délután 4-re vitte a férjem, én este fél 11-kor értem haza, akkor állt fel először, amikor meghallotta a hangom. De nagyon kába volt, vissza is feküdt rögtön. Másnap már felállt, pár lépést is tett, meg ivott. Vizet tettem oda neki, de nem akart enni. Húslevest főztem neki, azt megette. Még vérzett a sebe, de aztán szépen begyógyult.

Kb 4-5 nap volt, és a régi lett.

De én nagyon babusgattam, amíg olyan pilledt volt. És "örült neki".

Szeretgesd nyugodtan!

2013. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi teljesen éber állapotban kaptuk vissza a kutyákat,saját lábukon jöttek ki.

Másnap már játszani akartak,mintha mi sem történt volna.Szukák egyébként.

2013. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az enyém még nincs ivartalanítva, de volt egy kisebb műtétje.

én amikor hazahoztam még aludt, itthon ébredt fel, de amíg aludt végig ott ültem mellette, és simogattam. amikor kezdett ébredezni, de igazából mozdulni még nem nagyon tudott, csak a szemét nyitotta ki, meg a lábait próbálta mozgatni, akkor néztem a szemét, láttam, ahogy körbenéz, és ahogy meglátta, hogy ott ülök mellette rögtön elkezdett csóválni a farkával, de csak egyet kettőt tudott mozdítani rajta, de látszott, hogy örül neki, hogy vele vagyok. Meg se próbált felállni, hanem a fejét próbálta minél közelebb tenni hozzám. Annyira aranyos volt, hogy ha lehet, még jobban beleszerettem.

Az ébredezés fázisában mindig engem keresett, és csak akkor nyugodott meg, amikor már magához tért, és látta, hogy minden rendben van.

2013. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!