Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki etet Brit Prémium...

Valaki etet Brit Prémium Junior "L" táppal?

Figyelt kérdés
Ti a táp mellé még adtok mást is a kutyának vagy csak a táp ami elő van írva a csomagoláson meg víz?

2013. okt. 21. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azzal etetek,a táp mellé húst kap,ha kapok jó árban húst,akkor aznap húst kap,kis rizzsel,ha elfogy,akkor tápot eszik.

Zöldkagylót adok hozzá,mivel nagytestű kutya (stafford).


Ennyi,gyönyörű,izmos,fényes a szőre,nincs eü. baja.

2013. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Óriás schnauzer, most múlt másfél éves, pár hónapja váltottam az Adultra, eddig a Juniort kapta. Mellé a Caniprem nevű vitamin-ásványi anyag-kiegészítőt kapja, amit anno a tenyésztő javasolt.

Általában (kb 90%-ban) a tápot eszi vízzel leöntve, de van hogy mást is kap.

2013. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balázs2 válasza:
Ilyen táppal etetem pittbul keverék kutyusomat, hússal kiegészítve. Sajnos nekem kicsit elhízott tőle mert nemfigyeltem az adagolást, most csökkentettem az adagját, szőre nagyonszép fényes sokan megis dícsérik.
2013. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 norbiyaris ***** válasza:
jó táp
2013. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!