Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium Junior L táppal...

Brit Premium Junior L táppal etet valaki?

Figyelt kérdés
Nem kevés a kutyának az előírt adag? Németjuhász, 4 hónapos, adagolás szerint 339 gr lenne az adagja. Royal Caninból most eszik 400-420 gr-ot naponta és szerintem nem lakik jól vele, ezért is váltanék. Kaja után mindig bánatosan nézi az üres tányért :) A gyomrán sem látom, hogy tele lenne.
2013. ápr. 25. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekünk naponta ilyen korban kb 2bögrével kapott egy kau, nem tudom mennyi grammban, de elég volt neki. És pont jó alakja volt.
2013. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csalóka lehet,hogy úgy tűnik még éhes, mert van olyan kutya akik addig eszik ,míg fér :D
2013. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
14:52! Mekkora bögrével? (Kb.)
2013. ápr. 25. 14:57
 4/19 A kérdező kommentje:
14:55! Tudom, hogy akár durranásig is enne :) De ha főzött kaját kap, utána nem nyugtalan, nem rág össze mindent, a hasa is szép kerek :)Ebből gondolom, hogy nem elég neki.
2013. ápr. 25. 14:58
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha gondolod emeld az adagját de óvatosan mert könnyen elhízhat. Ebből a tipusú táppból meglepően kevés kell ahhoz hogy a kutyus jól fejlődjön. Én margarinos dobozt használok az 500 g-ost, ezt kb kétharmadig rakom napi kétszer az kb 360g(egyszer kimértem) szépen fejlődik tőlle. A főzótt kaja mennyiségre több ezért fekszik el utánna, mert szó szerint dugig van. Viszont hosszú távon nem biztos hogy jó a tömött poci. Ne a bánatos szemeket figyeld hanem azt hogyan fejlődik.
2013. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért az a mérvadó h "szép kerek" a hasa?? Pláne egy 4 hónapos kölyöknél? Én ugyanezzel etetem a 3 hónapos kutyámat, aki egyébként egy border, de mivel a Junior M-ben több a fehérje, így inkább ezt adom neki. Kicsivel többet kap az előírtnál, három részletben. Sosem hagyom h egyszerre bekajáljon. A másik, h amíg nőnek nekem a kölykök, addig inkább legyen egy kicsivel vékonyabb a kelleténél mint kövérebb, mert az jobban terheli az ízületeit.
2013. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg nálam sem, hogy elhízzon a kutya, talán kicsit félreérthetően fogalmaztam. Az a gond, hogy látom rajta, hogy nem elég a kaja, amit kap. Ahogy olvaslak benneteket, szerintem ti is többet adtok az előírtnál.
2013. ápr. 25. 15:43
 8/19 anonim ***** válasza:
6- os vagyok, nekem boxerem van, az ajánlot mennyiség neki is kb 340 g, én 360-ot adok neki most. Viszont volt egy idő amikor baj volt a lábával akkor kevesebbet kapot, hogy egy picit fogyjon. Neki a 360 g optimális, pont jó súlyban van.
2013. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Félre írtam 5-t akartam:-)
2013. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egy kutya mindig éhes. Nézd meg h a kutyának - ne adj isten a farkasnak - mi a természetes táplálkozási menete: egy héten durranásig bezabál a zsákmányból, majd nem eszik. Ennyi. Nem hal bele ha éhes. Hozzászokik, pont. És egyébként azt nem tudhatod h éhes, mert az h enne még az nem egyenlő azzal h éhes......

(ahogy itt olvasom, nagyon furcsák a gazdik elképzelései arról h hogyan és miként kell egy kutyát etetni - pláne h annak nem nagyon vannak tudatában h a kaja a legfőbb eszköz a hierarchia beállításához)

2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!