Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Prémium Junior L tápból...

Brit Prémium Junior L tápból mennyit kapjon a kutya 1 napra összesen? Képet csatoltam.

Figyelt kérdés
Nem tiszta számomra ez az etetési útmutató. 4 hónapos németjuhászom van, akkor naponta hány g tápot kapjon összesen? Ha jól értelmezem akkor naponta 330g tápot kapjon összesen 1 napra? Csatolom az etetési útmutatót: [link]

2013. okt. 22. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi is ezt vesszük már rég óta. Néha a Brit Care-t, de az nagyon drága. A sokdog.hu-n rendeltem, nagyon profik. Nekem az a mérvadó egy tápnál, hogy mekkora és milyen a széklete tőle. Hát ettől egész kicsi, tehát jól hasznosul.
2013. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos kan, eddig ezzel a táppal etettem én is. Soha nem volt elég az adagolási útmutató szerinti adag. Nem fejlődött tőle rendesen. Rendesen meg kellett fejelni, kb. másfélszeres adagot kapott. Ezért útmutató. Az adag nagyban függ a kutya életmódjától is. Tapasztald ki. Ha soványnak tartod, adj többet. Ha hízik, vedd vissza az adagot.
2013. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!