Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet az, hogy csak ilyen...

Lehet az, hogy csak ilyen melyen aludt a kutyam?

Figyelt kérdés
Apa jott haza munkabol es a kutyam mar meg volt kotve (belementek a keritesunkbe es addig meg nincs kesz ejszakara muszaj megkotni) szoval ott aludt a szokasos helyen.. Apa nyitotta a kaput, de a kutya eszre se vette, a tobbi kutya a szomszedokba mar ugatott, az enyem meg mindig aludt majd mikor apa kozelebb ment hirtelen megijedt es felpattant. De aztan olyan almoskas volt. Kb. 8kor vacsorazott es egesz nap nem volt vele semmi.. Ugye nincs semmi baja? Aludhatott ilyen melyen?
2013. okt. 22. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Felnőtt, egészséges kutyák nem szoktak nagyon mélyen aludni. Érdemes figyelni az elkövetkező napokban, hogyan viselkedik. Ugye ezt így ennyiből itt nem tudjuk megmondani, van-e valami baja.

2013. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 eves. Persze, ha holnap ugy latom, hogy van vele valami megyunk az orvoshoz. (vagyis keresunk valami ugyeletet) .
2013. okt. 22. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem találtatok benne mostanában kullancsot?

Az én kutyusom babézia miatt volt ennyire bágyadt és kedvetlen.

2013. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni..

Nekem a heppem az hogy bárki horkol bármilyen hangerőn én ideges leszek és nem tudok aludni. Na most a kutyám falak beleremegnek úgy horkol szinte minden 3. éjszaka..

Először szólongatom kóómásan hogy Lüszii,Lüszii.. Semmi. Elkezdem bökdösni a lábammal semmi. Majd rázogatom semmi. Még hangosabban horkol,erre megemelem felvisít,ijedten körbenéz aztán aludt tovább:D

Ez elég rendszeres,én is tipikus aggódó gazdi vagyok de ilyenért nem aggódnék. Kutyáknál is ugyanúgy vannak REM fázisok ahogy nálunk.


[link]

2013. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Imola Ágnes ***** válasza:
A kutya alvás közben feldolgozza a külső ingereket...működik a hallásuk, ezért van az, hogy ha valami történik, a kutya felébred, vagy ha valaki elhagyja a szobát mikor a kutya alszik, ha felébred nem keresi, mert tudja, mi történt. Előfordulhat, hogy a kutyádat csak nem izgatta a tudat, hogy megjöt apukád, nem tartotta annyira érdekesnek, hogy vegye a fáradságot, hogy feláljon ugatni. Ugyan ez érvényes a horkolós kutyával is...érdemes kipróbálni, hogy ha más parancsot kap, akkor azonnal feugrik:)
2013. okt. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) semmi baja a kutyusnak. Jokedvu, szaladgal minden oke:)
2013. okt. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!