Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya, aki nagyon barátságos?

Kutya, aki nagyon barátságos?

Figyelt kérdés

6 hónapos kiskutyám van.

Szeretek vele kimenni a szabadba, természetbe, ott póráz nélkül sétálni, jönni-menni.

Ha meglát egy idegent közeledni, egyből rohan oda - ha nem vagyok résen, és terelem el hamarabb a figyelmét egy labdával... Már messziről úgy csóvál, hogy majd elesik, és ha közel ér az illető, olyan kitörő örömmel fogadja... hogy szinte már nem az emberektől féltem a kutyát, hanem fordítva. :D

Nagyon ritka az amikor olyan emberhez megy oda, aki nyugodtan tudja kezelni a kutyát - ilyenkor ő is hamar lenyugszik. Ellenkező esetben vidám ugrásokkal rohanja le az illetőt... ilyenkor én hiába vagyok nyugodt, ha a másik fél "felizgatja" úgymond... kicsit szélmalom harc ez, sajnos nem a nyugodtan közeledni tudás javára.

Idővel szerintetek lenyugszik egy kicsit, ez a viselkedés a korral járó hebehurgyaság?


Azt ne írjátok, hogy tiltsam, mert nincs mit. Nyugodt vagyok vele mindíg, de sajnos gyakran olyanokkal találkozunk, akik "plafonon" vannak a kutyától, és ahogy barátkozni próbálnak vele, nos... "érdekesen néz ki".



#p6f8
2013. okt. 23. 05:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Fél éve sem volt,hogy leszúrtak pórázon sétáltatott kutyákat.Azt hiszem kettőt,az egyik biztos sztaffi a másikat nem tudom.A gazdájuk észre sem vette először.Az ürge odament,megsimogatni a kutyát,közben alulról meg beleszúrta a kést.Nagyon magas a fájdalomküszöbük,mire a gazda észrevette,már késő volt.Úgy tudom ez két különböző helyen és időben volt,az egyik kutyát már nem tudták megmenteni.Csak óvatosan...
2013. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!