Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a 9 hetes...

Sowilo kérdése:

Mit tegyek, ha a 9 hetes labrador állandóan vonyít, ha egyedül van?

Figyelt kérdés

Egy hete van meg. Még nem tervezem kirakni az udvarra, de ha meg is tenném, akkor sem változna a helyzet. Éjszakánként kb kétóránként felébred és fél órát vonyít. Nem tudok egyszerűen aludni tőle, és értelemszerűen ő sem alszik, pedig kellene. De napközben is, ha épp itthon vagyok, és zárva a szobám ajtaja, addig kaparja vonyítva, ameddig be nem engedem. Ha elmegyek itthonról, van, hogy már akkor elkezdi, mikor kimegyek az ajtón.


Ez természetes, és kinövi, vagy valami baj van?


2013. okt. 24. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fél valamitől?
2013. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül érzi magát
2013. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fél semmitől, mivel arra akkor is felfigyelne, ha vele vagyok, max nem vonyítana. Igen, nyilván egyedül érzi magát. De másik kutyát nem szeretnék mellé. Elképzelhető hogy megszokja, vagy tennem kéne valamit?
2013. okt. 24. 18:19
 4/4 Hutkoszekreny válasza:
hát szerintem ez még egy jó darabig így lesz ha most 9 hetes a kutya. Az én kutyám fél évesen hagyta abba. Arra figyelj hogy éjszaka ne menj be hozzá ha vonyít, nyugtatgatni.
2013. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!