Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2 hónapos kutyusom eddig a...

A 2 hónapos kutyusom eddig a parvo oltást kapta meg levihetem így egy kicsit a levegőre sétálni? Persze kutyákkal nem engedném érintkezni csak egy kicsit futkosni a fűben.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor kapta az oltást? Mert ha még nem védett, akkor ne engedd az utcára, a parvót a mancsával is felszedheti séta közben.
2009. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a parvora 10.15-én
2009. nov. 13. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Míg az összes kölyökkori oltást meg nam kapta addig nem szabad, azaz az utolsó oltás után is várni kell 2 hetet,hogy hasson. Két hónaposan még nagyon pici, kb 4 hónaposan fogja az összes szurit megkapni. Addig ne vidd le,nem ér annyit az egész,hogy belepusztuljon valamibe.
2009. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] Én addig nem vinném közösségbe, amíg a második oltást is meg nem kapta. A parvó a kiskutyáknál több, mint 50%-ban halálos, és ha túl is éli, maradandó sérüléseket szerezhet.
2009. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben holnap ugyis visszük 2. oltásra megkérdezem a dokit köszönöm.
2009. nov. 13. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
mi a második ltás után már levittük... annyi hogy ne nyljon meg semmit meg ne talizzon kutyával, de semmi baja nem lesz... ha csak 4 hónapos korába viszed le, nagyon antiszoc lesz
2009. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!