Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit költesz havonta a...

Mennyit költesz havonta a kutyádra/kutyáidra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz utolsó minden kutyát kell és lehet tanítani. Az ilyen gonodlkodók miatt valamelyik iskola már külön kurzust indít a kicsi kutyáknak akiket elrontott ez a gondolkodás. Minden kutyának szüksége van nevelésre, akármekkora, akkor is falkaállat, rangsorban él. Természetesen nem 1 méter átugrását kell neki tanítani de mindent meg lehet amit fizikailag tud...
2009. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%

19:49-es!

Nem azt írtam hogy semmit se lehet neki tanítani!képzeld el hogy a kutyám nem buta és nem is lusta állat.Leül, lefekszik, visszahozza a játékát,ha leültetem és mondom neki h maradjon ott marad! persze még néha el blicceli mivel még nagyon fiatal és csak 2 hónapja v velem.de ezeket én itthon tanítottam meg neki nem kellett fizetnem ezért senkinek.és így egyedül könnyebben tanul mivel nem a másik kutyára figyel! :)

2009. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"mi az a spot-on?"

Bolha, kullancs, légy ellen védi a kutyát. Folyadék, amit a bőrére kell csöpögtetni minden hónapban.


"A yorkie öleb és nem tanítható."

Gratulálok, te aztán jól utánanéztél a fajtának mielőtt megvetted! Az ilyen gazdik miatt van annyi idióta "öleb" az utcákon.

2009. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos most sokat :/ még nagyon pici és 2 hetente be kell oltatni :o azok az oltások mind 3000 forint :/ az akkor 3x4 12 ezer+ még a kaja az olyan 15 ezer :/ Vagyis asszem anyáék ennyit költenek az én Drágaságomra(LLLL) :)


12/L :)

2010. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!