Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik oldalon tudok ingyen...

Melyik oldalon tudok ingyen egy szuka fiatal magyar vizslát meghirdetni/eladni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
megkéne ölni téged kérdező. megtenném, szemrebbenés nélkül.
2013. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglak letámadni, pedig szívem szerint azt tenném, hidd el. Inkább kérdezek párat.

Mennyit van foglalkozva a kutyával? Minden nap van séta, játék, tanulás? Falkasorrend tisztázott?

Az a baj, hogyha nem tudsz kutyát nevelni, akkor a golden is ilyen lesz. Nyilván azért rossz a kutyád mert nincs foglalkozva vele. Arra nem gondoltál, hogy eladás helyett elmenjetek egy kutyasuliba/megpróbáld lemozgatni minden nap szellemileg/fizikailag is?

2013. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

Mellesleg én írtam azt a kérdést amiben segítséget kértem - a keresztszüleim két kezelhetetlen golden retrievere miatt. Sosem voltak sétáltatva, sosem voltak szocializálva, ki vannak dobva a kertbe, kapják a teszkós tápot oszt jóvan. És ez a két GOLDEN(!!!) annyira elvadult, hogy folyamatosan verekszenek, vicsorognak a gazdáikra, fellökik őket, csak kenyeret hajlandóak enni szalámival, sorolhatnám, régen minden nyaramat náluk töltöttem de már nem megyek, a két kutya miatt, mert én állatot nem utálok, de viselkedésüket azt nagyon. Oda fajult a dolog, hogy felajánlottam hogy megsétáltatom őket, és a kisebb folyamatosan támadni akart -rám, így fel kellett adnom, a nagyot tudom sétáltatni de kész rémálom, elhiheted.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha kiteszed a kertbe a goldent, az is ugyanolyan "rossz" lesz mint a vizsla. Nem a fajtán múlik.

2013. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezhetem amúgy, miben merül ki hogy rossz a kutya? Mit csinál, hogy viselkedik, mi idegesít benne?
2013. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz újabb kutyát?Azt is nevelni kell!Passzold el ezt a szerencsétlent,valami rendesebb gazdinak és amíg él az idősebb vizsla,ne legyen kutyád.Sőt,utána sem.Komolyan mondom,a kutya nem használt cikk,amit lecserélsz.
2013. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!