Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet találni olcsón,...

Hol lehet találni olcsón, netalán ingyen, örökbefogadható skótjuhász, vagy sheltie fiatal kutyát pest megye közelében?

Figyelt kérdés
vagy valami oldalcímet nem tudnátok?=( sokat kerestem de eddig semmi..
2010. júl. 3. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
a start lapon vann aszem egy skot juhász jelegű kutyus nagyon ari és aszem pestmegye de nem biztos,expresz.hu,illatosut.hu,startlap.hu,haziallat.hu ezeken az oldalokon szokot lenni skot juhász,és ennek keveréke is:)
2010. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösziszépen ="") megnézem mindd
2010. júl. 3. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Szaporított kutyát ne vegyél. Ha nem vagy hajlandó fizetni érte rendesen akkor érd be keverékebb, idősebb kutyával.

2010. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentés:

[link]

2010. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ők(is) csinálják a skótok fajtamentését.

Arra számíts,hogy kölyök nemigen van,de nézz körül.

2010. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha most nem veszi meg a szaporított kölyköt akkor később úgyis megtalálja a menhelyen vagy az utcán!

Ments meg egyet!Sztem nálad jobb helye lenne mint esetleg egy másik szaporítónál!Persze csak ha ivartalanítod!

Sok sikert!

2010. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egy ingyen kölyök sheltie-t én is szeretnék ...

még jó hogy nem túl nagyon az igények

2010. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
netboard.hu-kutya-brit és ausztrál juhászkutyák témában rendszeresen írják az infokat a mentett, gazdira váró collikról, sheltikről, regisztrálj és akár rögtön ott is kérdezhetsz!
2010. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!