Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalataitok erről...

Mik a tapasztalataitok erről a tápról?

Figyelt kérdés
Nézelődtem sokat a neten kutyatáp ügyben, és találtam egy számomra nagyon szimpatikusat, mégpedig az Orijent, meg is rendeltem, kíváncsian várom, ivel a purina után ez nagy ugrás lesz.. Viszont még nem beszéltem senkivel se, aki ilyennel etette volna a kutyáját :) ha van személyes tapasztalatotok vele kapcs. azt örömmel venném :))

2013. okt. 29. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Személyes tapasztalatom nincs, de úgy tudom ez egy jó közepes minőségű táp.
2013. okt. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyet jegyezz meg ha tápot veszel. Minnél olcsóbb annál előbb betegedik meg a kutyád pl rákban. A drága se garancia rá, hogy nem, de kisebb az esélye. Eukanuba, Acana, Royal Canin jó és minőségi.
2013. okt. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Orijen elvileg a legjobb minőségű táp. Személyes tapasztalatom nekem sincs vele, mert ha lenne rá pénzem, akkor már inkább hússal etetném őket... Annyit tudok, hogy sok kutya nem bírja, mert túl erős nekik, illetve kölyköknél túlzottan beindíthatja növekedést, ami csont és ízületi problémákhoz vezethet.


Egyébként minden kutya más, valamelyiknek ez jó, másnak meg az. Ki kell tapasztalni.

2013. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

3as vagyok.


Azért a royal canintól sokkal jobb minőségű a Josera és a Brit. A royalnak a nevét kell megfizetni.

2013. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Orijen prémium táp. Tapasztalatom nekem sincs, de az Acana-val és a Taste of the wild-al egyaránt a legjobbak.
2013. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam meg sokat, de azert koszonom nektek. Meg 1 kerdes.. brit care? ( sry az ekezet Hianyaert, tabrol irtam)
2013. okt. 29. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem itthon nagyon szeretik a kis kedvencek már a zacskó láttán egyből nyávogásba kezdenek, és még a 3 hónapos kis macska is elrágcsálja!
2013. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az orijen az egyik legjobb itthon kapható táp.Szuperprémium - és nem prémium - minőség.


Én etettem vele 2 zsák erejéig (2x 13,5 kg) sokáig kitartott,nagyon szép és jó volt,de sajnos változott az anyagi helyzetünk,így most csak sima Brittel etetek.

Az allergiás kutyám eszik Brit Care-t mivel hypoallergén tápcsalád.


Mindkettőt tudom ajánlani,persze egyedenként eltérő,kinek mi jön be.

2013. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat :))
2013. okt. 29. 12:25
 10/10 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

mi kb 3.5 éve etetjük az orijen adultot a borderrel.Nekünk bevált-szép szőr,kevés végtermék. Szóval csupa jó tapasztalat.

De ahogy már írták- nem minden kutyának jön be!! Csak nagyon fokozatosan válts az előző tápról-minimum 2 héten át keverve,egyre több új tápot belekeverve,hogy az emésztése át tudjon állni.

Ajánlom az orijen.hu oldalt, és a fórumot olvasgatásra -ott sok véleményt is megismerhetsz, hasznos tanácsokat is kaphatsz!

2013. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!