Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Hörcsögfal...

Mi a véleményetek a Hörcsögfalvi Amstaff kennelről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 29. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyedül az furcsa, és miért pusztul el szinte mindegyik kutyájuk 9-10 évesen.Egy amstaff sokkal tovább él...

Nekem nem tetszenek, túl tömzsik és lomhák.

2013. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, az nekem is feltűnt, hogy elég fiatalkán mennek el a kutyák :(

Felépítésre viszont nekem pont ez a tömzsibb fajta tetszik :)

2013. okt. 29. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám apja First of Gold Star kennelből van, nekem ők jobban bejönnek.

Ha vennél a Hörcsögfalviból, én előtte puhatolóznék, hogy miért pusztulnak el ennyi idősen a kutyáik (szteroid kezelés, kis gyorsító az izmok növekedéséhez, valami löket, ami nem tesz jót a kutyának).Nekem ez pöppet gyanús, ámbár szépek a kutyáik, de a külsőnél fontosabb az egészség.

2013. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legrégebbi kennel,én is szemeztem vele régen,de pont emiatt a korai halálozás miatt hagytam fel a dologgal.Bár,ki tudja,lehet egyszer csak arra fúj a szél...bár gyanúsnak gyanús.
2013. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
nekem is az ilyen kutyák tetszenek bár én mást kennelt néztem ahol sokkal olcsóbban adják mint itt.
2013. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na puhatolóztunk picit. Véleményem szerint semmi ilyesmi nem áll a háttérben. Nagyon szimpatikusak Krisztáék. Gyönyörűek a kutyák,és mind nagyon jó fej 1től 1ig :) Nagyon szimpatikus ahogy tartja őket, és foglalkozik velük. Doppingszereket kizárnám, mert még táppal sem szimpatizál. Hússal és nekik főzőtt koszttal eteti a kutyákat.

Árról viszont annyit, hogy véleményem szerint nem véletlenül aranykoszorús tenyésztők és 16 éve csinálják nem kis sikereket elérve.

2013. nov. 6. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát rendben, ha utána néztél, akkor megnyugodhatsz! Nekem is nagyon tetszenek a tömzsi ebek, nekem a staffom sajnos nem sikerült ilyennek, benne kiderült hogy van egy kis pit vér is, és izmos ugyan de hosszabb. Ezek nagyon szép kutyák
2013. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó neked tk-s a kutyád?
2013. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a tömzsibb fajták jönnek be jobban. Szimpatikusnak tűntek, az oldal alapján.

Ezek a csoki, illeve fekete kutyák hihetetlen szépek. :D

2013. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nem a legjobb kennel , közepes kutya állománnyal , igazán jó kutyára vágysz akkor ne onnan vegyél ,
2013. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!