Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó kutyás receptet,...

Tudtok jó kutyás receptet, vagy ilyen weboldalt?

Figyelt kérdés
Egyszerű, nassnak való kutyáknak való receptet keresek. Nem kekszet, valami muffinszerűségre vagy húsgombócra gondoltam. Csak azért kellene recept, hogy tudjam az arányokat. Kerestem a neten, de nagyon keveset találtam.
2013. okt. 29. 10:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az ilyen egyszerűbbeket én is tudom, tényleg azt hittem, hogy az embereknél vannak ilyen receptek, pl valami, amit rágni is lehet, kicsit bonyolultabb. Pl most találtam egy húsos-sütőtökös keksz teceptet, amit dobozban is el leget tartani. Találtam egy sajtos-májas sütőben sült húsgombócreceptet is. Nem tanításhoz keresek jutalomfalatot, a máj jó ötlet, azt szoktam csinálni... A sima vízben főtt húsgombóc itthonra jó, csak nem túl látványos ajándéknak ;) külföldi oldalakon olyan jópofa képek vannak csont alakú sütik, tortácskák, stb. Csak csomóhoz olyan alapanyagot írnak, ami itthon nem kapható, gondoltam, keresek magyar receptet.
2013. okt. 29. 13:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Milyen alapanyag nem beszerezhető Magyarországon a XXI. században? :) Egyébként meg nyilván én a kutya szemszögéből írtam, akinek tök mindegy, hogy mennyire van túlbonyolítva vagy formázgatva a kaja, való igaz, hogy a saját kutyámnak nem állnék neki valami bonyolultnak, inkább arra törekszem, hogy olyat adjak neki, ami ízlik. Ha ajándékba adod valaki másnak (és az ő kutyájának), akkor persze érthető, hogy cifrázod a dolgot, de arra valóban nincsenek tippjeim. :)
2013. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Melasz, író, sütőtökpüré:) jó, ha nagyon akarnám, ezeket is be tudnám szerezni, de azért ezek nyilván nem magyar receptek ;) de azért köszi. Amúgy is érdekelt volna, hogy valami blogon, weboldalon vannak-e ilyen összegyűjtött receptek, de úgy tűnik, hogy valóban nincs ilyen oldal. Na, majd csinálok egyet ;)
2013. okt. 29. 13:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Pont ma írtam be a google-be,hogy kutyakeksz készítése...Van pár recept,egyszerű,de finomnak ígérkező kis jutalomfalatkákat,kekszeket lehet készíteni,sok jó tipp van.Szerintem arrafelé böngészgess:)
2013. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!