Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinntetek még nőni fog?

Szerinntetek még nőni fog?

Figyelt kérdés
Kaptam ajandekba egy kiskutyat utanna kerdeztem az apja pitt bull az anyjaa pitt es staffi keverek mmost 5 honapos a szerintetek noni fog meg a feje ? Mert egyik haverom staffijanaak hatalmas feje van.. van kepem is rola de telefonnrol nemtudom hogyan kell ide beillesztenni.
2013. okt. 30. 10:32
1 2
 1/20 sippara ***** válasza:
92%
Nem mindegy, mekkora feje lesz? De még ha nem is lenne az, szerinted honnan a bánatból tudnánk megmondani? A helyedben inkább elkezdenék félretenni DP-EP-gerinc szűrésre, meg úgy általában állatorvosra, mert a szaporítós pit-keverék nem életbiztosítás ilyen szempontból.
2013. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

ha megdöglik majd vesz másikat 20ért..


5hónapos... nem nem fog már nőni a műmájerek kutyái 5hónapos korukban megállnak a növekedésben, hogy ezzel is arra utaljon hogy milyen kicsi a cerkád.

Csak az igazán nagymenők kutyái nőnek 5hónapos kor után sajnálom..

2013. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
A kutyák, ugyanúgy mint az emberek kamaszkorukban elég drasztikusan megnőhetnek. Ez 7-8 hónapos korukban van. ÁLtalában 1,5 évesen érik el max magasságuk, max súlyukat 2-2,5 évesen. (persze hízni ezután is tudnak)
2013. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Aki ertelmes valaszt adott annak koszi a tobbi meg egyen sz art.. ennyi eszetek van
2013. okt. 30. 10:47
 5/20 A kérdező kommentje:
Valaki segiitsen..
2013. okt. 30. 11:04
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem érdekel hogy nőni fog e, de valaki mindenképpen segítsen ? :D


Az a szomorú hírem van hogy mivel keverék ezért akármi lehet.. most láttam nem rég egy 7hónapos staffit kb 10-12kiló volt ...


Van egy jó magyar mondásunk. Ajándék lónak ne nézd a fogát.. ez pont ilyen.. örülj ha egészséges lesz, ha meg esetleg még hasonlítani is fog egy staff-ra az már a grátisz.

2013. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ahhh felre ertetek... nem erdekel hogy mekkora a feje csak kivancsi vagyok hogy egy pittbullra fog e inkabb hasonnlitani vagy egy staffira... de a kepet sem tudom telefonrol hogy kelk idde belinkelni vagymi.. ebben tudnatok segitenni ? Es egyebkent jo husban van.. :)
2013. okt. 30. 11:36
 8/20 anonim ***** válasza:
Kb egy éves korukra érik el a végleges magasságukat, de szélesednek még kb 3 éves korukig. De a helyedben én nem emiatt aggódnék...
2013. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A mai magyar pit/staff vonal (törzskönyv nélküli persze) olyannyira egybe van mosódva,hogy kb. senki nem fogja megmondani mi van benne.

Temérdek hirdetés kezdődik így "ELadó amstaff...." Majd a leírásban már pitbullnak van írva.

Az emberek zöme meg sem tudja különböztetni,a szülei pedig garantáltan olyan messze vannak bármelyiktől,mint Makó Jeruzsálemtől.És azért,mert nincs papírja.


A kutyád meg akkora lesz,amekkora,illetve amilyen kaját kap,és amennyit foglalkozol vele.

Nem csak a szülőkre ütnek vissza....ott vannak a nagyszülők,dédszülők stb.Azokat meg nyilván nem tudod megkeresni.

2013. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom az ertelmes valaszokat... azert aki itt ert hozza egy kicsit esetleg ha valaki le irja nekem hogy hogyan toltsem ide fel a kepet megneznne nekem utanna es mondana velemenyyt ? :)
2013. okt. 30. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!