Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tordas Zoo állatfarm vélemények?

Tordas Zoo állatfarm vélemények?

Figyelt kérdés

Hol található?

BKVval megközelíthető?

Agility mennyibe kerül?

Köszönöm


2013. okt. 30. 11:46
 1/3 anonim válasza:
Gyúron van, hát csak busszal lehet megközelíteni. Árakról nem tudok szólni, csak versenyen voltam ott.
2014. jan. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem ajánlom !

Most nyírattuk meg 2 komondorunkat náluk. A két kutya rühes lett. Amikor panaszt tettem, még én voltam a felelőtlen gazda. Annyi emberség nem volt a főnökasszonyban, hogy az állatorvosuk ingyen megnézte volna a kutyákat, persze pénzért bármit !

Évek óta hozzájuk fordultunk az állatok panaszaival. Sok pénzt eltettek, de úgy látszik, nem elég semmi....

Szerintem meg ők a felelőtlenek, hogy az egészséges állatokat megbetegítik !

2016. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Távolsági busz jár Budapestről Gyúróra, ahol a TordasZoo található, illetve vonattal lehet elmenni Martonvásárig, onnan pedig a helyi járatos busszal Gyúróra. Budapesttől 30 km-re található a Balaton irányába.

A komondoros üzenetre is válaszolva, meghallgatva a másik oldalt is:

2 komondor kutyájukat kérték, hogy legyenek lenyírva, mert már nagyon hosszú a szőrük. Kiérve a tulajdonoshoz, nem gazdát írok, a kutyák hihetetlen elhanyagolt állapotban voltak. A kozmetikus, miután lenyírta Róluk a csomagban rájuk száradt székletdarabokat és bűzös vizeletes bundát, jelezte Önnek, hogy el kellene vinni a kutyákat állatorvoshoz, mert a kan kutya csont sovány és a nyirokcsomói hatalmasra duzzadtak. Ezen felül a kutyáknak kipirult volt a bőre a 30 kg-nyi bunda alatt.

Szerencsétlenek évek óta ebben az állapotban lehettek, a kan kutya egészségromlását észre sem vették, mert szinte lehetetlen volt megállapítani róluk, hogy hol, melyik testrészük van.

Ön közölte, hogyha rosszul lesz a kutya, majd lesz vele valami.

Nem kötelező állatokat tartani, de ha már tartja Őket, akkor felelősséggel tartozik irántuk! (nem nevezném felelős állattartásnak azt, amilyen állapotban voltak a kutyák)

Nem tettek feljelentést, pedig megérdemelte volna, hátha akkor elgondolkozott volna azon, hogy így nem lehet érző, szerető házi kedvenceket tartani!

Csak abban bízom, hogy szerencsétlen kutyák nem szenvednek a mai napig!

2017. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!