Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartanak az emberek...

Miért tartanak az emberek állatokat ha nem szeretik őket?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés,én nem tudok válaszolni mert szeretem az állatokat.
2013. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Haszonállat? Valamit enni is kell.
2013. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megveszik, éheztetik őket, kínozzák őket. Én ezekre az emberekre gondolok. Ezeknek az embereknek miért szükséges állatot tartaniuk ha csak kikötik pl. a kutyájukat étel és víz nélkül aztán télen hagyják megfagyni?
2013. okt. 30. 13:34
 4/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
86%
Mert ezeknek az embereknek az agyuk elcsökevényesedett.
2013. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
van, aki házőrzőnek tart ilyen módon kutyát. Nem mintha egyetértenék vele, de az ő kis agyában ez így normális.. gondolom, az emberi kapcsolatai is elég szegényesek lehetnek.
2013. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, lehet hogy házörzőnek veszi. Van aki kiköti a kocsma elé is. Van aki azzal koldul, éhezteti. Mért? Mert sötét paraszt. Jobb megfogalmazárt nem tudok rá. Agyilag zokni.
2013. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fellangolasbol. Ismerek olyanokat, akik megvettek, mert olyan cuki es szep, aztan egyszer megharapja es mar nem is szereti, kirakja a hidegbe, alig ad neki enni,mert azt mondja, nem erdemli meg, mert megharapta a kezet. Latszolag normalisnak tuno emberek, akiket szemely szerint en ismerek, megis erthetetlen az agymukodese. sajnos az o tulajdonuk, fizettek erte,elvenni nem tudom toluk.
2013. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Előző vagyok. Az én nagyim 75 éves. Ha megkérdezzük, miért nincs kutyája, a következőket mondja:

-eddig nem volt állata, nem most szeretné megtanulni, hogyan kell velük bánni

-nincs se ereje, se ideje, se kedve naponta 3-4 alkalommal levinni panelből

-a pénzét inkább a fiára és az unokáira költi


Így kéne gondolkodni.


Köszönöm a linket utolsó válaszoló. És a többieknek is a válaszokat!

2013. okt. 30. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!