Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a nekem való kutya?

Lacekosz kérdése:

Milyen a nekem való kutya?

Figyelt kérdés
Olyan kutyára gondoltam ami:nagytestü, hűséges, mozgékony, jó házörző. Kezdetben a leonbergi-re gondoltam de rájöttem hogy az nemigazán jó házörző. Volna időm vele foglalkozni a mozgással se lenne gond nagy kertesházban lakom kinti benti kutya lenne, levinném a legelőre elengedni had szaladgáljon

2013. okt. 30. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Japán akita, vagy cirbergózi bull
2013. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Tulajdonképpen minden nagytestű pásztorkutya: kuvasz, komondor, közép-ázsiai, kaukázusi, moszkvai.
2013. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Imola Ágnes ***** válasza:
77%
Milyen kutyás tapasztalatod van?
2013. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Ajánlom neked a német vizslát, mert az minden szempontnak megfelel a leírásodból. Nagyon okos kutya, mozgékony, játékos, és könnyen be lehet tanítani házörzésre
2013. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz is, ezek a fajták nem első kutyának valók, kőkemény területőrző fajta mind.Elnézést az elhamarkodott válaszomért. :)
2013. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, ezekre a célokra megfelelőek amit leírtál, netán, ha szexre kell akkor new foundlandi
2013. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt már egy szuka német vizslám nagyon aranyos és okos kutya volt de alapvetően nem volt valami jó házörző és köszönöm a gyors válaszokat
2013. okt. 30. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
esetleg óriás schnauzer? Hovawart? sok ikert!
2013. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sikert :)
2013. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a kritériumaidnak pont a német juhászkutya felel meg.Igaz nem óriás mint a leonbergi vagy az újfundlandi,de legalább már megugatja a betörőt nem pedig halálra nyalogatja mint az előbb említett szelid óriások mert a mind a leo és az újfundlandi is hatalmas óriás bébik!

Tessék egy kis videó a németjuhász kutyákról.

[link]

2013. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!