Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kiskutyát szeretnék 15...

Boxer kiskutyát szeretnék 15 000 Ft alatt. Honnan?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát, boxert. Már több helyen is láttam 15 000 Ft alatt, de mind nagyon messze volt. Vácon lakok. Ha esetleg valaki tudna, és írna, azt megköszönném! :)
2013. okt. 30. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért csak szaporítótól kapsz.

Nézz menhelyen hasonlót, vagy nézz utána van-e boxer fajtamentés, mert akkor onnan is tudsz szerezni.

2013. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hajaj.. 15.000 alatt kapsz egy légcsőszűkületes beteg kiskutyát, akire féléves koráig elkölthetsz legalább 200.000 forintot, mert annyiszor orvoshoz kell hordani. remélem nem gondoltad komolyan!
2013. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Boxer-fajtamentésnél gyönyörű kutyák vannak, nézz szét! :) 15.000 alatt, nem kapsz kutyát. Az egy beteges diszpláziás, fogbajos, csúnya, egészségtelen kutya lesz, akire rengeteg orvosi költség megy majd. Fogadj örökbe, ha nem akarsz sok péánzért venni. Sok menhely, tele fajtatiszta, és boxer keverékekkel. eleve egy jó kutya 50.000-nél kezdősik, tk-val, chippel, oltásokkal, szűréssel.
2013. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy szaporítótól vásárol, még nem biztos, hogy beteg lesz a kutya! Csak az a baj, hogy ez orosz rulett.

Egyszerűen nem szabad támogatni a szaporítókat!

Mint írtam irány a menhely, vagy a fajtamentők!

2013. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentőknél csak felnőttek vannak,de legalább azok egészségesek.Szaporítótól nem szabad venni már csak azért sem,mert az ilyennél legtöbbször borzalmas körülmények között vannak a kutyák.

A fajta egyébként hajlamos vese és szívproblémára,epilepsziára.Megveszel egy kölyköt 15-ért,kijön egy ilyen probléma,miből fogod kezeltetni?Nekem a 12 ezer forintos kutyám egészen konkrétan több százezerbe került,hogy egyáltalán életben maradt.Egy tanyát örököltem,azt adtam el,az ára konkrétan ráment a kutyára.Ha nincs az az ingatlan,most nincs kutyám sem.

2013. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy beteg lesz, de ha ezt mondjuk neki, akkor a következő kérdése az lesz, hogy mit figyeljen a kiskutyán amiből kiderül, hogy egészséges? Ahelyett, hogy komolyan venné a figyelmeztetést és elgondolkozna az egyéb lehetőségeken.
2013. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

15 ezerért nincs boxer kiskutya.

15 ezerért szaporított,valószínűleg beteges boxer jellegű keveréket kapsz,jobb esetben 1 oltással.


Kb. a gatyádat ráköltöd ezek után.

2013. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

15 ezerért? Egy havi etetés kerül annyiba... 2 oltás, chip, 4 féreghajtás a minimum amit 8 hetes koráig meg kell kapnia, ez nem jön ki 15 ezerből. Egy törzskönyves kiskutya meg mondjuk 150. A tk kiváltása 5500 és adnak mellé chipet is.

Gondolhatod, hogy nem a papírmunkától kerül 10szer annyiba.

Megvennél az utcán egy idegentől egy iPhone 5-t számla nélkül 15 ezerért? Kb. Ugyanakkora lutri.

2013. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%
de utálom ezt... attól mert szaporítótól veszed a kutyát még egyáltalán nem biztos hogy baja lesz! sőt! voltak már "szaporított fajta jellegű korcsaim" (persze fajtatiszták csak ez a sok nagy embernek nem tetszik) amiket jobban megnéztek mint a százezres törzskönyves kutyákat. ismerősöknél szintúgy ez a helyzet. de hogy még tovább menjek: a legszebb amstaff amit valaha láttam egy "fajta jellegű" kutya volt. ééés ezek a kutyák makk egészségesek. mellesleg a törzskönyvel is lehet okoskodni de ebbe már pláne ne menjünk bele...
2013. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

És a makk egészségeset honnan állapítottad meg?

A röntgen szemeddel átpásztáztad a kutyát és az egész genetikáját megvizsgáltad,hogy nem örökít és nem is hordoz semmilyen mutált gént?


Ha ilyen profi vagy,akkor gyere már hozzánk és nézz rá a kutyámra,akkor megspórolnád nekem az éves szűrővizsgálataimat...És igen,fajtajellegű keverék,mert ha a fejed tetejére állsz,akkor se tudod bizonyítani,hogy ez a kutya márpedig valóban olyan fajtájú szülőktől van,sőt még a nagyszülők és dédszülők is abba a fajtába tartoznak...


Az,meg hogy küllemre kinek mi a szép,teljesen egyéni megítélés.Te itt vered a nyálad,hogy ezerszer szebb kutya volt..NEKED...és mi van,ha nekem,vagy az anyámnak,vagy Micimackónak épp nem ez tetszik....


Az ilyen szaporító támogató pattogós kanapéhuszárok maradjanak már csöndben,ha egy mód van rá.

2013. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!