Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kiskutyát szeretnék 15...

Boxer kiskutyát szeretnék 15 000 Ft alatt. Honnan?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát, boxert. Már több helyen is láttam 15 000 Ft alatt, de mind nagyon messze volt. Vácon lakok. Ha esetleg valaki tudna, és írna, azt megköszönném! :)
2013. okt. 30. 21:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Na hallod... jobb helyeken 15 ért már házhoz is szállítják :D
2013. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

na erről beszélek:D

neked van igazad. én vagyok a szemét szaporítótámogató.

a kutyáim meg beteges korcsok voltak. köszönöm hogy felnyitottad a szememet hiszen tudod hogy miről beszélsz :D

2013. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért biztos,hogy oltatlan,parazita mentesítetlen,agyon elletett,ki tudja ,milyen körülmények között tartott,párosított szülők kölykét veheted csak meg.Ha ennyire nincs pénzed kutyára,hogyan fogod eltartani,oltatni stb.Mit csinálsz,ha selejtes egyedet fogsz ki és nem bírod fizetni az orvosi kezelését?
2013. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm vett 20-ért szapis boxert. A kutya öröklötten szívbeteg volt, nem élte meg az egy éves kort, a gazdi meg járhatott vele az orvoshoz. A boxer alapból nem a legegészségesebb fajta, úgyhogy fokozottan figyelni kell, honnan veszed.

Gondold meg. Nem minden szapis kutya beteg, de a valószínűsége sokkal nagyobb.

2013. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító, hogy 10 000 Ft-ért még csak házhoz sem viszik! Szerintem te is jobban utána néztél a telefonodnak, mint ennek a szerencsétlen kiskutyának...

Megkérdezhetem, hogy mi akadályoz meg abban, hogy elkezdj félretenni egy egészséges kutyára? Vagy ha erre képtelen vagy, a későbbiekben miből akarod etetni, orvoshoz vinni, megvenni neki a felszerelést?

2013. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem értitek? Óccsókutya kell, kit érdekel ha beteg, darab-darab, lesz másik....
2013. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Neeeeem biztos az! Még nem reagált a kérdező. Lehet, hogy leesett neki a tantusz és rájött, hogy rosszul gondolta ezt a kutya vásárlást. Amikor először kutyát akartam én se tudtam, hogy 2 Ft vagy 200.000 Ft az ára. Sőt, hónapokba telt mire egyáltalán rájöttem, hogy vannak szaporítók meg tenyésztők, miért jó az egyik és miért rossz a másik. Azt se volt egyszerű kideríteni, hogy mennyi a kiszemelt kutya fajta ára. Akkor még nem volt gyakorikérdések, ahol megkérdezhettem volna. :)
2013. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyébként komolyan mondom kérdező, hogy tegyél még egy nullát az árhoz és akkor valóban tudunk segíteni!
2013. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Közeli rokonunk 20 ezerért vett tudatlanságból szaporítótól kutyát, aki már 3 éves, és egészséges, de több százezer Forint lett az állatorvosnál hagyva.
2013. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!