Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyánkkal. Megfog...

Mi lehet a kutyánkkal. Megfog halni?

Figyelt kérdés
Hajnal óta szenved fekszik és nem bír felállni lógatja a nyelvét. hajnalban nem volt magánál de már igen csak nem tud csinálni semmit.. mi lehet vele:'( ?? 2 éves
2013. nov. 1. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem evett valamilyen mérget? Miért nem hívtok állatorvost? Ne szenvettessétek a kutyust.Azonnal orvost neki......
2013. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

ÁLLATORVOSI ÜGYELET, MARHA GYORSAN!!!!

Az egy dolog, hogy ünnep van, de biztos van ügyeletes doki!

2013. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
áh semmi baja csak színészkedik hogy felfigyeljetek rá, nem sokára tetszhalottat is fog játszani, de nehogy megijedjetek és orvoshoz vigyétek és pénzt költsetek a kutyátokra..
2013. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Kan vagy nőstény?

Mit evett,mit ivott?

Bent van vagy kint?


Miért nem hívtatok orvost?

Miért nézitek inkább,hogy szenved és miért nem hívtatok már orvost,vagy vittétek el vhova..?


Minek nektek kutya,ha végignézitek a szenvedését és nem csináltok semmit?

2013. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem is értem ezt a kérdést. Mikor az én kutyám lázas, erőtlen beteg volt, hajnali négytől virrasztottam vele és az ügyeletes orvosok után telefonáltam. Erőm nem volt gépezni, egész nap utána azon voltunk hogy jobban legyen és az orvos által felírt infúziót és gyógyszert adagoljuk neki.
2013. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindenkinek ugyanolyan fontos a kutya, sokan csak kerti kutyának tartják.

Simán lehet egy mérgezés is, azzal, hogy nézitek, nem fog megoldódni. Ha amúgy nem költötök rá, és te vagy a gyerek otthon, beszéld meg a szüleiddel, hogy most szükség van rá, különben a kutya elpusztul.

2013. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem mindenkinek ugyanolyan fontos a kutya, sokan csak kerti kutyának tartják."

Ezzel arra célzol hogy aki kertben tartja a kutyáját annak nem fontos az állata, nem is szereti? Mert az én kutyám a kertben lakott, télen jött be mikor nagyon hideg volt. És 17 évet leélt mellettünk, szeretetben, és családtagnak számított. Remélem nem hiszed hogy mert kint tartottuk nem is szerettük a kutyánkat.

2013. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Hívjatok állatorvost!
2013. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
szerencsétlen kutya :( orvost neki! ha nincs pénz, hívjátok az alapítványokat, hátha segítenek, vagy engednek részletfizetést!
2013. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi lett a kutyával?
2013. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!