Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szerrel altat az...

Milyen szerrel altat az állatorvos?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék milyen altatószerrel,altat az állatorvos,illetve ha sulyos beteg kutyát altat el azt mivel végzi? Volt egy esetünk,szerintem az orvos nem megfelelően járt el,illetve nem azt használta amit kellett volna. Kiváncsi lennék.
2013. nov. 1. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Több szerből lehet választani, állatorvosa válogatja, mivel altat.

A legáltalánosabb egyelőre az, hogy két különféle altatót kap a kutya, így a mellékhatások összességében véve nem érvényesülnek úgy, mintha csak az egyiket használta volna a doki. Ha ráguglizol, akkor azért olvasgathatsz erről, konkrét szereket is találhatsz, én is megtettem, amikor fogkő miatt altatták a 10 évesemet :)

2013. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve ha a végleges elaltatásra gondolsz, akkor az úgy megy, hogy a kutyák bealtatják úgy, mintha műtéthez altatnák (csak nyilván akkor nem szarakodnak kétféle cuccal, mert a szervkárosodás már annyira nem játszik), aztán adják be neki T61-et, amitől asszem a keringése meg a légzése áll le.
2013. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3999091-a-kut..


Sajnos az én kutyámat sem szabályosan altatta el. Igaz, az 2002-ben volt, amikor még az unió nem tiltotta be azt a szert. Valószínű sima légzésbénító volt, mindenféle kábítás, érzéstelenítés nélkül. Nem elaludt, hanem pokolian sírt és rettegett, miközben 2 perc alatt végzett vele a szer. Én nem hagynám annyiban, ha azt tapasztaltad, amit leírtál. Én akkoriban nem tudtam hova fordulni, nem volt internetelérésem, ráadásul az a szer is legális volt, plusz naív voltam és azt gondoltam, csak szegény kiskutyámra hatott ilyen szerencsétlenül az altatás. Itt a gyakorin világosítottak fel, 10 év után, hogy a kutyámat azzal a légzésbénítóval altatták el:(


Az nem elaltatás volt.

2013. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Szerintem azt megőlték:( szegény kutyus
2013. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!