Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen parazita...

Szerintetek milyen parazita (? ) mászott a kutyámon?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem is parazita, de mi lehetett? Pici, piros, 1 mm. és gyorsan mászott.
2013. nov. 1. 11:09
 1/3 Bino ***** válasza:

Szerintem macskabolha. Hiába hívják így, kutyán is megél, sajnos. (tapasztaltam)

Neostomosanba "áztasd" 10 percig (a fejét is) aztán öblítsd le. Azt hiszem 8-10 nap után kell megismételni.

Ha nincs erre időd vegyél egy sima advatixot és azt a tarkóján a bőrre kell csepegtetni.

2013. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem olyan jellegzetes bolha alakja volt, láttam már bolhát, ez nem az volt, és nem is szökött, hanem mászott, inkább pókfajtához hasonlított.

Van rajta nyakörv és spot-on is.

2013. nov. 1. 13:31
 3/3 Akiteki ***** válasza:
100%
Érdekes rovar lehet nyakörvvel és spot-onnal. :) (Bocsi, de magas labda volt.) Valami kerti rovar rámászott, aztán el is szaladt. Nem mindegyik csíp. Múlt héten beleesett egy fáról a blúzomba valami. Azt hittem, ki is esett, aztán néhány óra múlva a lábamon mászott. Elég undorító nagy szőrös valami volt.
2013. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!