Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvovírus, megmarad a két...

Parvovírus, megmarad a két hónapos kutyám?

Figyelt kérdés
Vasárnap vettünk egy 2 hónapos német juhász kiskutyát. Már akkor is öklendezett picit a kocsiban mikor hoztuk, és itthon is ment a hasa.Tegnap előttig csak a hasa ment. Viszont aznap, már hányt is egyszer, és nem volt annyira feldobott. Gondoltunk hogy egy kis gyomorrontás(nem is evett semmit, csak hányás előtti órákban). Tegnap már jobban volt, nem evett csak egy keveset, de már járkált. Ma arra keltünk hogy újra hányt, igy elvittük az orvoshoz, beadott neki vagy 4 fajta injekciót. Egész nap hányt, ivott, hány, ivott... de mostmár véreset hányt. Felhívtuk a dokit és azt mondta h már csak holnap lehet újra beoltani. (adtunk neki egy ampulla normaflore-t, még a véres hányás előtt) Nem evett semmit se ma, ha főzők neki rizst, esetleg összeturmixolom, vajon megeszi? Szerintetek megmarad?
2013. nov. 1. 19:07
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
48%
igen, méghozzá német import szülőktől, fél tucat vizsgával és szűréssel... 25-30 ezerért árulják a leghíresebb tenyésztők is még a kiállítási minőségű kölyköket is
2013. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
ezt honnan veszed?:D
2013. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Pont néhány napja volt téma a meoe topicban, hogy Magyarországra már 100 ezerért se lehet kölyköt eladni erre mondták a német juhászos tenyésztők ( Európa és WDS győztes kutyákkal), hogy örüljünk neki mert ők 30 felett már nem tudnak kiskutyát eladni Elhiheted én is ledöbbentem mert nálunk 100 alatt nincs kölyök
2013. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
ez a "drága" 50 ezres német juhász [link]
2013. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Először is. Nem 5ezerért veszünk telefont...

Mivel elsőnek 10E-rért árulta, igy gondoltuk bevan oltva. Utánna láttuk már meg hogy 5E. Én állatmenhelyről akartam, egy közeliből, ki is néztünk egy kiskutyát, csak kiderült hogy a honlapon már régiek a feltöltések.

Igen, azthiszem, máskor jobban utánna járunk a dolgoknak!

Most halt meg a 15 éves nj kutyánk, és minél előbb akartunk egy másik nj fajtiszta házőrzőt.

2013. nov. 1. 19:45
 16/52 A kérdező kommentje:
Tudod nem mindenki engedheti meg magának az 55E-s kiskutyát. ..!
2013. nov. 1. 19:46
 17/52 anonim ***** válasza:
85%
na pont ezért a hozzáállásért van ilyen mélyen az nj ára... a tenyésztők arról panaszkodnak, hogy még a 25 ezerből is alkudnak az emberek... nagy a túlkínálat a hozzáállást meg jól láthatjuk a kérdezőn
2013. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 sippara ***** válasza:
83%

10-ért beoltva? :D:D:D:D:D:D Egy parvo oltás mondjuk háromezer, egy kombi hatezer körül van, ez eddig kilenc. Négy féreghajtás másik kétezer forint, az 11. Kaja egy kölyökre 4-től nyolc hétig legyen megint csak kétezer, az már 13.


Aki pedig nem engedheti meg magának a fajTAtiszta kutyát, az - beszarás - GYŰJT RÁ. Tudom, hihetetlen, de autót, tvt, telefont sem a farzsebéből vesz az ember, hanem félreteszi a pénzt. Hihetetlen, hogy minden másért képesek az emberek megfelelő árat fizetni, esetleg várni, amíg összegyűlik, de egy MÁSIK ÉLŐLÉNY, érted, egy ÉLŐLÉNY, az legyen OLCSÓ, meg KÖZEL. Jó, hogy azt nem várják el az ilyen emberek, hogy ingyen keressék meg őket kiskutyákkal, akiknek a világrajövetele súlyos tízezrekbe kerül.

2013. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
a kérdező valszeg 12 éves, felesleges savazni, a szülőket kellene megkérdezni, hogy mit is akarnak.
2013. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

Hat nem 12 eves vagyok ember.

Nem arrol van szo. Ez nm egy olyan vasarlas volt h : enszeretnek egy kutyat jovore, es gyujtok ra! MOST halt meg a nj unk, es kelett egy masik. Egyebkent ez is fajtiszta. Nem mondtam h komplett oltasra gondoltunk, de egy kiskutyanak 3 oltasra van szukseg (minimum) es azt gondoltuk h legalabb egyet megkapott

Es a fereghajtas 300 ft sincs 1! Tudom, mert szerdan vettunk neki.

Ilyen kutyank meg nem volt, es meg nem is talalkozott a CSALAD a belgyulladassal, honnan tudjam h a kutya pont beteg / beteg lessz.

Koszonom a SEGITO kommenteket.

2013. nov. 1. 20:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!