Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik ez a kutya?

Dzsóóó!!! kérdése:

Melyik ez a kutya?

Figyelt kérdés
Amelyiket nagyon könnyen be lehet tanítani,szófogadó...de jó házőrző és elég veszélyes kinézete van?
2013. nov. 1. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
dzsóhe, ez ám a kérdés. jönnek majd a szakik.:) a bullmacik elég félelmetesek, közben meg kenyérre lehet őket kenni.
2013. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
67%
Interaktív plüsskutya, vörös ledekre cserélt szemekkel + riasztó.
2013. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt elképzeltem :DDD
2013. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

nekem meg egy olyan jármű kéne,ami nem zabál sok benzint,nem is feltétlen kell,hogy benzines legyen,repülni is lehessen vele,de autó úton is lehessen vele menni,meg víz alatt is,de azért jól nézzen ki,és sokan elférjünk benne :D


És mindez még olcsó is legyen és ne kelljen hozzá jogsi,mert jogsit nem akarok csinálni.



Szerinted van ilyen kutya kérdező...még viccnek is rossz :D


De,hogy válaszoljak:


Könnyű betanítani: - majdnem mind1 kutyát könnyű,ha jól csinálod


Szófogadó: - ha van tekintélyed,falkavezér vagy,jól neveled,akkor szófogadó minden kutya


Jó házőrző: - Létezik házőrző hajlamú yorki,de létezik olyan roti is,aki bárkit beengedne...egyedfüggő.


Veszélyes kinézet: - Nekem egy idegbeteg csivavánál semmi sem tűnik veszélyesebbnek

2013. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
németjuhász,rottweiler, dán dog,moszkvai őrkutya,csehszlovák farkaskutya, husky, bordeaux-i dog, sharplaniac juhászkutya meg még van egy csomó. :) Ezeket kapásból írtam :)
2013. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Betanítani egy kutyát sem lehet, kiképezni annál inkább!


Majd ha leírod mennyi időt tudsz a kutyára fordítani, hol, hogyan tartanád, mennyi pénzed van rá, stb., akkor talán tudunk neked fajtát javasolni.

2013. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem most hirtelen a dán dog és a boxer ugrott be
2013. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!