Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alap engedelmességi feladatokh...

Alap engedelmességi feladatokhoz nyomtatható anyag keresésben segítsék?

Figyelt kérdés

Egy bácsinak szeretnék segíteni, picit nevelni a kutyáját, mert eléggé szeleburdi, egy olyan oldal kellene ahol leírják hogy hogyan kell a kutyát tanítani, a nehezebbek képeken mutatni. Az ül és fekszik már megy a kutyusnak, erre meg tanítottam a bácsit is, most a kutyus nevét gyakoroljuk. Igazából az a probléma, hogy pórázon remekül szót fogad, viszont ha elengedi, akkor egyszer csak kattan egyet és elrohan. Ha más kutyák is vannak akkor meg pláne (nem agresszív, mindenkivel játszani akar, csak hát ugye ezt nem mindenki veszi jó néven) már viszonylag az is megy, hogy ha nincs pórázon akkor akkor a nevére felfigyeljen, és visszajöjjön, de ezeknél a bekattanásoknál se kép se hang.. kutya iskola meg nincs a környéken.


Ebben a részben azért is vagyok tanácstalan mert az én kutyámmal nem volt gond hogy kiszaladt a látómezőből, mert ő fél hogy ott hagyom. (amikor hozzám került sokszor csináltam azt hogyha nagyon nem figyelt a szagoktól akkor elbujtam és ugy hívtam, azóta mindig fel-fel néz hogy meg e vagyok még) de ennél a kutyánál nem müködik. Észre veszi ha nincs meg a gazdi, vagy ha megy el, akkor jön, de ezeknél a bekattanásoknál semmi reakció..


keverék kutyus, ivartalanított szuka, 14 hónapos kb (és menhelyes volt pár hónapos korától)


2013. nov. 2. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyen leírást összeszedve nem tudok neked a neten, esetleg könyvek feltéve pdf-ben, de a youtubon nagyon sok oktató videó van fent
2013. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közben már meg találtam cerberoson, csak azért nem találtam mert a kiskutyás leckéket nem néztem, mert hát ugye ez már nem kiskutya...
2013. nov. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!