Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ennyire félek...

Normális, hogy ennyire félek az alapfokú engedelmességi vizsgától? És mit kell majd mondanom?

Figyelt kérdés

Az oktató mondta, hogy mondjam el a saját majd a kutyám nevét, hogy felkészültünk és hogy engedélyt kérünk a vizsgához.

30 lépés előre, hátra arc, 10 futás, 10 lassú, 10 rendes, alapállás, ül, 5 lépés, ül, fekszik, kidobás, behívás, láb mellé, 8-as kerülés, akadály, séta


2013. szept. 25. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik jobban "vizsgadrukkosak". Valószínű Te is ilyen vagy.

Ennek a vizsgának semmi tétje nincs, úgy értem nem egy állásod múlik rajta, nem az egészséged.... gondolj rá így.

Ha nem sikerül, lehet újra próbálni. Ennyi.

2013. szept. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biró sporttárs. XY, Z nevű x éves x ivaru kutyámmal engedelmes vizsgára jelentkezem. A kutya azonositója chip. Ne idegeskedj. Bizz meg a kutyádba!!!! Egyébként holo lesz ez a vizsga? Lehet menni külsősnek is?
2013. szept. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én attól paráztam mindig, hogy bíró sporttárs helyett bíró elvtársat mondok:D Amúgy normális, én is paráztam, szét is esett a kutyám. Középfokon már nem paráztam, megvolt az esélytelenek nyugalma, az jobban is sikerült.
2013. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk volt most egy pasi ő mondta hogy anno rosz emlékei lettek, az elvtársazás miatt úgyhogy ő nem sportársazik :D úgyhogy bíró úr lett ^^


Am az e1-től nem kell tartani, főleg hogy a pontozás építő jellegű.

2013. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!