Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát! (többi...

Szeretnék egy kutyát! (többi lent)? Hogy vegyem rá a szüléimet hogy vegyünk egy Pincsit?

Figyelt kérdés

Panelben lakom.DE nagymamámék kertes házban laknak.Ott van két kutyánk is. Egy puli és egy pumi. Nos az egyik 14 éves és kissé beteg és sovány mert nem igazán eszik .(voltunk orvosnál is!) A másik 11 éves és daganatos valszeg a hátsója(NEM VICCES)! Otthon van két tengerimalacom és néhány hörcsögöm is. Félek hogy az öregebb kutya és a másik is nem sokára elpusztul. Ettől nagyon félek. Itthonra egy Pincsit szeretnék. Menhelyen már ki is választottam . Mit tegyek hogy megengedjék? régóta álmom egy saját kutya.


(foglalkozok a hörcsögeimmel és tengerimalacaimmal is!!)


Köszi AZ ÉRTELMES válaszokat! :)



2013. nov. 2. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

hát erre nincs csodaszer, csak hogy ha látják a szüleid az igyekezeted, akkor lehet esélyed


amúgy mit mondanak, miért nem lehet?

2013. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem egy gyerek akkor lesz csak tényleg kész (főleg fizikailag) ha már 14 éves. Különben nincs benne elég felelősségtudat, nem vinni el mindig sétálni (bármennyire is azt hiszi). Az én szüleim is akkor engedték meg mikor 14 lettem. Kb 6 évesen elkezdtem h kell egy kutya :D kemény volt. Amúgy ha sokat járnál a nagymamádékhoz és sétáltatnád a kutyákat/etetnéd, stb., akkor láthatják h kész vagy. Én szurkolok :)
2013. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a komikat :)
2013. nov. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!