Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után kemény...

Ivartalanítás után kemény dudor a varrat helyén?

Figyelt kérdés

műtét után varratszedésig állandóan piszkálta a sebét.csinálhattam én vele bármit,mindig megoldotta hogy hozzáférjen.

4varratból 3 tökéletesen gyógyult,a legalsóhoz mindig hozzáfért és nyalogatta.

szét is jött a varrat.mikor elvittem kiszedetni,a doki azt mondta rá,az szinte semmiség.

kicsit még váladékozik,és kenegetem betadinennal.

de a varrat helyén a bőr alatt érzem hogy egy kemény pukli az egész.

kicsit szerintem még mindig fájlalhatja,mert nyalogatja,illetve ha hozzáérek,akkor egy nagyon minimálisat összerezzen a kutya.

mennyi idő amíg leülepszik neki?

a doki azt mondta nem kell vele foglalkozni,nem baj ha nyalogatja,gallér se kell már rá.


2013. nov. 2. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én nőstény macskám egy hónapja ivartalanítottuk, és neki is vannak kis dudorok a varrat alatt. Az normális. A belső varrat az ami kis dudort csinál. Hónapok kellenek amíg felszívódik. Varratszedés előtt neki is váladékozott és ezért én is fertőtlenítettem és bekötöztem úgy hogy szelőzön. Volt amikor harsányät vágtam el mert nyalogatta. Fertőtlenítés után ráraktam. Én 15 napra vittem varratszedésre. Addigra szép lett a seb. Próbálj rátenni kutya ruhát fertőtlenítés után, hogy ne nyalja.
2013. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a dudor normális. Hamarosan fel fog szívódni. 1-2 hét.
2013. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor nem aggódom :)
2013. nov. 3. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!