Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli vagy németjuhász?

Puli vagy németjuhász?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb kutyafajta, miért érdemesebb azt választani a másik helyett? (nekem személy szerint mind a kettő bejön, és nem nagyon tudok választani)

2013. nov. 2. 21:17
 1/7 nagy568 ***** válasza:
a puli a legjobb. képes az embert mindig föl vídámítani.
2013. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem nagyon lehet őket összehasonlítani.

Miben jobb?

Mire kell neked?

Mit szeretnél velük csinálni?


Vagy csak kerti dísznek kell?

2013. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
46%
Németjuhász, személyes kedvencem. :)
2013. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És igen pont ma gondolkodtam hogy kiírom ezt a kérdést.. én németjuhászról csak akkor kaptam jó infókat, jellemzőket ha már nagyon cibáltam a témát viszont a puli nagyon jó családi kutya jó pörgősek a méretük is ideális :)
2013. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelmű, hogy a németjuhász. Intelligensebb, okosabb, nyugodtabb kutyák. Házőrzőnek is kiváló.
2013. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fehér pulim van, és imádom Őt! Kedves, barátságos, hűséges, a legjobb barátom lett. Örökké az életem része lesz, és már előre rettegek a gondolattól, hogy egyszer nélküle kell folytatnom az életem :( Amikor szomorú vagyok, felvidít, kis bolondos, a pulik igazi bohócok. A fürdetésük nagyon nagyon nagyon nagyon nehéz... a miénk kinti kutya, egy hónap óta ma fürdött először. 5-ször öblítettem le és még így sem teljesen tiszta! A rasztáit nehéz mosni, csúnya lesz, de mi tavasszal fogjuk lenyírni a bundáját, olyankor gyönyörű, selymes szőrük lesz :) Összegezve semmi negatívum, mivel velűk még a 3 órás fürdetés+a 2 órás szárítás is élmény! :D
2013. nov. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Németjuhász! A puli elég hamis, bár nevelés kérdése! A németjuhászhoz viszont erős kéz kell, és megfelelő mozgás kell neki, és agyilag/ testileg is le kell fárasztani, mivel nagy a mozgásigénye, és szeret tanulni.
2013. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!