Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westit panelba?

Westit panelba?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm van egy 1 éves Westi kutyája amit nem tud hova rakni és úgy gondoltam, hogy megveszem tőle. Az lenne a kérdésem, hogy hányszor kell sétáltatni? Napi 2X elég? Jelenleg bármikor amikor akar ki tud menni az udvarra esetleg ez nem jelentene neki gondot? Mennyi idő alatt lehet szobatisztaságra szoptatni? Illetve mit kell tud az ilyen kutyákról?
2013. nov. 3. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

szoptatni :D bocsi.

mi az, hogy nem tudja hova rakni? akkor miért vette meg?

tökéletes panelba, elég napi 2 séta. De ne 10 percesekre gondolj. Nevelni kell, mint minden kutyát és akkor egy kedves, szófogadó kutyus lesz.

2013. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
40%

Szia!

Nekem is westim van, szerintem az egyik legédesebb fajta :) Annyiszor vidd el sétálni, ahányszor van időd és kedved, én mindenhova magammal viszem, ha csak a boltba is ugrom el! Szerintem a napi kettő jó vagy egyszer de akkor nagy sétát tegyetek! Én többször elviszem egy nap, de ha nincs időm akkor sétálok vele egy nagyot és kiengedem az udvarra vagy este játszom vele még kicsit! A szobatisztaság elég változó! Minden kutyánál más! A lényeg, hogy légy vele türelmes! A legfontosabb tudnivalók, a bőre nagyon érzékeny!

További tudnivalók:

[link]

2013. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Szoktatni. Közbe jött neki 1-2 dolog és ezért nem megy neki
2013. nov. 3. 19:28
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. És ha esetleg úgy alakul, hogy reggel nem tudom elvinni akkor lehet neki valami macskaalmot vagy ilyesmit rakni?
2013. nov. 3. 19:30
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy napi 2 séta elég? Egy panelkutyának? Jól vagytok ti összerakva? Minimum 3, de inkább 4 séta. Ebből 1-2 hosszabb (legalább 1 órás). És kőkemény nevelés. Jó, nem kőkemény, de egy westiet azért kézben kell tartani, hogy jól viselkedjen.

Olvasd el légyszíves a fajta leírását mielőtt magadhoz veszed azt a kutyát, különben keserves élete lesz neki is meg neked is.

2013. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
27%
Reggel kelj fel 10 perccel előbb és fuss le vele egy körre! Csak egy pisire vagy marad az alom végső esetben! De lehet, hogy jobban örülne ha a szabadban végezhetné el a dolgát :)
2013. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 sippara ***** válasza:
86%
Emberek,gondoljunk már bele, mekkora hólyagja van egy westinek, és ne mondogassunk már akkora óriási f***ságokat, hogy elég neki napi két séta!!! Rohadtul nem elég. Egy ekkora kutyának alsó hangon napi 3, de inkább 4 sétára van szüksége lakásban. Kérdező neked pedig semmilyen kutyád ne legyen, ha már most macskaalmon gondolkozol, ha "nem tudnád megoldani" a reggeli sétát.
2013. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem kell leugatni az embert azért mert kérdez nem gondoljátok, hogy akkor nem kérdeznék utána, ha nem érdekelne? Nem belevágtam, nincs is még itt a kutya érdeklődtem és igen lehet, hogy nem lenne időm rá. És miért baj az, ha macskaalmot rakok neki? Azért mert pl ha pisilnie kell séta után fél órával akkor nem kell még neki órákat tartogatnia?
2013. nov. 3. 19:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a macskaalom bent van a lakásban, ergó nem szoba-(azaz lakás) tiszta! A kutya nem egy adott helyzet (alom) köti a pisilést, hanem a környezethez, tehát ha kint pisilhet bárhol, akkor bent is bárhova pisilhet, de soha a büdös életben nem lesz szobatiszta, arra készülj fel.
2013. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És akkor a 3-4 séta mellé nem kell neki pluszba semmi? Annyi elég neki?
2013. nov. 3. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!