Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normalis, hogy a kutyam...

Az normalis, hogy a kutyam ilyen sokat alszik?

Figyelt kérdés
Kb. 2 eve van nalunk, menhelyi kutyus, es mar az elso pillanattol kezdve rengeteget alszik. Ha kijon a helyerol , folyton asit, amikor odajn kunyeralni,majd leragad a szeme. Ha kihivom a helyerol, hogy megsimogassam, akkor is rovid idon belul megy vissza aludni.

2013. nov. 5. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyel ra porazt es vidd el magaddal setalni.Ha utkozben aktiv,szaglaszik,siet,akkor semmi gond vele.Akkor tuti azert asitozik,mert unatkozik otthon.De ha nem akar menni setalni sem,meg ugyanugy kedvetlen seta kozben,akkor vidd el orvoshoz,vervetel nem artana.
2013. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az előttem lévő jól mondja, lehet csak azért ásítozik,mert stresszes. De lehet,hogy kullancsos,vizsgálódik végig a bőrét.
2013. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyit mozog egy nap?
2013. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát változó. Általában másfél órát szoktunk vele sétálni, van mikor kicsit több, van mikor kevesebb.

Lent az utcán amúgy élénk.

Nem tudom mit tegyek,hogy ne unatkozzon.

Sokat simogatom, de 2 percnél tovább nem nagyon hagyja,inkább visszamegy a helyére aludni, ugyan ez van játéknál is. Nem tudom mit lehetne változtatni, vagy törődjek bele, hogy ilyen a modora?

2013. nov. 5. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2013. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beagle. ezert is furcsalom,hogy egyaltalan nem nagy a mozgasigenye
2013. nov. 6. 15:06
 7/7 anonim válasza:
Hat, szerintem... Szeret jatszani labdaval? Mert ha igen minel tobbet jatszodj vele es eleterore kap! Hany eves, lehet mar oregnek erzi magat. :) De vedd ra hogy jatszodjon
2013. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!