Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van sok haverom de egyiknek a...

Van sok haverom de egyiknek a társaságában sem érzem magam olyan jòl mint kutyáméban. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Sokszor abba gondolok bele hogy valahol bennem van hiba. Mert még is csak az embernek az embertàrsàval jobban kellene éreznie magàt. Bàr az is erőssen bennem van hogy emberben sose bizzak.
2013. nov. 6. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten normális. Legalább vannak haverjaid.
2013. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

neked legalább vannak barátaid :(


de egyébként semmi baj veled, nem kell egyszerre 20-30emberben feltétel nélkül megbízni. inkább te csinálod jól!!!

2013. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek baràtaim , haverjaim vannak . Baràtomnak a kutyàmat tartom.
2013. nov. 6. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Az embernek szüksége van az emberek társaságára. Ezt kutyával helyettesíteni nem egészséges dolog. Meg kell találni az egészséges középutat.

Lehet, nem jó haveri kört választottál.

2013. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

en is ugyanigy vagyok vele.

altalaban mindig a kutyamra gondolok,meg ha el is megyek otthonrol egy par orara.es mar alig varom hogy hazamenjek.amugy ahova tudom mindenhova viszem magammal.

imadom a nagytestu kutyakat,az elozo kutyam ilyen volt,viszont ebbol a szempontpol jobb hogy ilyen pici a mostani.

az emberek nem valtanak ki belolem ilyen erzekenyseget,imadom nezni meg akkor is ha csak alszik.nem beteges modon de mindent szeretek benne,es jo eggyutt lenni vele.vegul is az ember tarsa.a parom is ugyanigy van a kutyammal.

2013. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Normálisnak normális de tény, hogy 1-2 emberrel jó ha társalogsz, még ha nem is olyan szoros a barátságod velük, mint a kutyáddal.
2013. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy alkalmas szorosabb,minőségi kapcsolat kialakítására.Ha mást nem tartasz elégnek a bizalmad odaajándékozására,maradnak a kutyák.
2013. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Addig amig köszönsz az embereknek és a kutyádat odaengeded másik kutyához nincs probléma:))
2013. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok ember társaságánál én is többre értékelem a kutyáimét, de azért akad jó néhány ember (nevezzük őket barátoknak:) ) akik társaságában jobban érzem magam mint a kutyáiméban.

Semmi gond nincs azzal, ha szereted a kutyád, de legyél nyitott új emberek társaságára. Egy két igazi barátra szüksége van az embernek. Járj kutyások közé, nem azt mondom, hogy ott tuti találni fogsz egy igazi barátot, de ott ott van a kutyád is, emberek is, könnyebben elegyedik az ember beszélgetésbe.

2013. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom, én is így vagyok vele. Nincsenek mondjuk nagy barátaim, de a kutyám nélkül nem tudnék meglenni.

Sőt, a kutyám már szinte jobban törődik velem, mint a "párom" 7 éves kapcsolatban.

Ha jól bánok vele, egyszerűen hálás, nem akar mindíg egyre többet és többet. Igazi társ, hűséges, nem akar tőlem semmit csak hogy törődjek, játszak vele. Lehet én is rossz társaságban mozgok, de emberekben én ilyen őszinteséget és nyitottságot nem találtam, mint a kutyámban.

2013. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!