Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4 éve dohányzom naponta fél...

4 éve dohányzom naponta fél dobozt szívok (10 szálat ) ez nagyon káros? 17 éves srác vagyok .

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Károsabb mintha egyáltalán nem dohányoznál. Milyen fajtát szívsz? Próbáld meg letenni, ha elszánt vagy sikerül:)
2013. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jobb mintha 2dobozzal szívnál el.
2013. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kék pall pall t vagy multit szívok, nem szeretnék leszokni róla, a tüdőm nagyon kátrányos lehet ennyi cigitől?
2013. júl. 7. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Semmi baj, úgy is sokan vagyunk a Földön. :)
2013. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha aggódsz az egészséged miatt csökkentsd fokozatosan aztán tedd le vagy csak ritkán gyújtsál rá.
2013. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
20%
nem káros... úgy hatvan éves korodba tüdő vagy gégerákban fogsz meghalni a családod nélküled marad... igaz is cigizzél csak mert jó dolog... de nem számít az a hónapokig tartó fájdalmas haldoklás majd....
2013. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

4 éve dohányzol, 13 éves korodtól. Gyakorlatilag az aktív növekedési szakaszodat serdülőkorban végig cigizted.Hát már elég fekete a tüdőd az égéstermékektől: korom, kátrány és még sok égéstermék.

Remélem, ha esetleg 35 éves korodban kiveszik a fél tüdődet mert elrákosodott nem fogsz nyavalyogni, hogy miért pont én. Mondjuk akkor nem lesz túl jó életed, mert fél tüdővel nem boldogság az élet. Addigra már 22 éve dohányozni fogsz, szóval gyúrsz rendesen arra, hogy valami összejöjjön az egészség károsodás terén. Azért ez kemény és lehet, hogy szomorú vége lesz.

2013. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, akkor most néhány tény következik, a tüdőd már soha nem fogja elérni azt a maximális érettséget, amit dohányzás nélkül elérhetett volna. Valamint a magasságod is el fog maradni a potenciálistól. Továbbá ha nincs egyéb káros szenvedélyed, és amúgy egészséges vagy, akkor 53 éves korod körül fogsz nagy eséllyel meghalni, vagy lesz súlyos krónikus betegséged.
2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen szoktam rá, és napi egy csomaggal szívtam, nem is volt semmi bajom először. Csak 35 éves korom körül alakult ki szívritmuszavar és magas vérnyomás. Azóta gyógyszert szedek, és már abba sem hagyhatom halálomig.

De a cigit sem hagytam abba, csak levittem napi 3 szálra :)

2013. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én és a férjem is dohányoztunk 17-19 éves korunktól. Amikor babát szerettünk volna és majdnem 5 évig nem jött össze és már az idegeink is felmondták a szolgálatot, akkor a doki finoman szólva leszidott minket. Amikor abbahagytuk és méregtelenítettünk, akkor egyszer csak megfogant. Boldogok vagyunk és mindenkit óvunk a cigitől. Ez is egy probléma a megannyit betegség mellett amit a cigitől kaphatsz. Légutakat, a szívet, az ereket, a gyomor és bélrendszert, a nemi szerveket károsítja!!!!Másokat passzívan mérgezel körülötted!!!

A dohányfüstöt kb. 4000 anyag alkotja, ebből 40 bizonyítottan rákkeltő!!!!! DOBD EL INKÁBB SPORTOLJ ÉLJ EGÉSZSÉGESEN ÉN BOLDOGAN!!!!!!!!!!!!!!

2013. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!