Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky panelba, így?

Husky panelba, így?

Figyelt kérdés

Kutyás tapasztalatom van, de huskym még nem volt. Türelmem lenne rá, elég határozott jellem vagyok, kitartok az elhatározásom mellett, így azt hiszem, képes lennék megnevelni.


Reggel tudnám vinni kb. fél órát, délután egy-másfél órát, este pedig fél-háromnegyed órát. Ez a hétköznapokra vonatkozik, hétvégén természetesen jóval több lenne, olyankor mehetünk kiállításra vagy túrázni, jó helyek vannak a környéken. (tatabányai vagyok)

Természetesen nem csak pórázas séta lenne, hanem elengedős is.


2013. nov. 7. 16:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De inkább a két és fél óra érvényes.
2013. nov. 7. 16:10
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Igen szerintem jólenne!
2013. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
15%

Haha:-) Egy huskynak tudod mennyi a mozgásigénye?!

Panelba eleve nagytestű kutya nem való,husky meg főleg nem.

Egy huskynak családi ház,azon belül pedig nagyon nagy udvar,hogy EGÉSZ NAP tudjon rohangálni.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2013. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolsó: szerintem itt most nem a kor a lényeg. felneveltem már egy foxterriert lakásban, nagyjából ezekkel a paraméterekkel, és köszöni, este hazaértünk, totál kidőlt. mindig.
2013. nov. 7. 16:16
 5/14 sippara ***** válasza:
75%
Ilyen feltételek mellett nyugodtan :) Szintén panelban van huskym, kb. ugyanennyit sétálunk (kivéve, ha este összefutunk a bandával és elhúzódik a séta 2-3 órásra :P), hétvégén mászkálunk, családot látogatunk, túrázunk,és köszöni szépen,tökéletesen elvan :)
2013. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Mi két Huskyt tartunk lakásban...nem akkora a mozgásigényük (ez alighanem egyedspecifikus tulajdonság). Naponta 3* 4* megyunk le veluk 30-60 percekre. Hetvegen beiktatunk kutyafuttatot vagy mezon valo setalast,vagy rokonlatogatast.
2013. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha volt foxid egy husky mozgásigénye ahhoz képest kevesebb.
2013. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Huskyt panelba? miért nem választasz más fajtát? igy is kinkeserves neki a nyár, egy lakás nem élettér a számára. Tök mindegy mennyit viszed.
2013. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Pontoznka a primitivek XD



#8 Kifekudt az erkélyre és "napozott" a 40C°-ban. K.u.r.v.a.r.a nem zavarta semmi. En hivtam be 15 perc elteltevel.

2013. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
akkor sem fair egy olyan kutyával szemben akit a hómezőkre tenyésztettek.
2013. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!