Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky panelba, így?

Husky panelba, így?

Figyelt kérdés

Kutyás tapasztalatom van, de huskym még nem volt. Türelmem lenne rá, elég határozott jellem vagyok, kitartok az elhatározásom mellett, így azt hiszem, képes lennék megnevelni.


Reggel tudnám vinni kb. fél órát, délután egy-másfél órát, este pedig fél-háromnegyed órát. Ez a hétköznapokra vonatkozik, hétvégén természetesen jóval több lenne, olyankor mehetünk kiállításra vagy túrázni, jó helyek vannak a környéken. (tatabányai vagyok)

Természetesen nem csak pórázas séta lenne, hanem elengedős is.


2013. nov. 7. 16:09
1 2
 11/14 Akiteki ***** válasza:
100%

8 évig volt 2 huskym panelben. Remekül elvoltak és én is többet mozogtam, mint mióta kertben vagyunk.


Az a hétvégi rokonlátogatás meg már esedékes volna, mert a rokonok nagyon várják! :)))))

2013. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Nekem is lakásban van huskym, van reggel egy fél- 3/4 órás séta, délután egy hosszú, kb. másfél-2 óra, este meg egy 10 perces pisi-kaki. Tökéletesen elégedett így, mondjuk én tényleg sokat mozgatom őt, mert muszáj és mert imádok mozogni én is. Futtatom bringa mellett, imád a tóban fürdeni (pl. ma is úszott, mikor én majd megfagytam a parton:D), a többi kutyámmal rohangászni laszti után, általam bedobott kenyeret keresni a vízben stb:D Emellett van hogy a reggeli csak pórázas séta, mert a fegyelem is kell neki, lévén elég köcsög tud lenni.

Türelem pedig kell hozzá, mert hihetetlen intelligens és sok mindenről megvan a saját véleménye.

Ja és a melegről: nyáron, 30 fokban elvittem kicsit futtatni, gondoltam addig megyünk, míg látom, hogy élvezi. 30 km-t futott mellettem és iszonyatosan élvezte! Nem zavarta a meleg, csak futni lehessen.

Januárban jön ideiglenesben a második huskym, alig várom:)


-kispalikee-

2013. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:
Fajtamentéstől hozol el?
2013. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, egy tanítványomtól, akinek a nagyanyja szenvedélyes kutyamentő, és jelenleg 7 kutya tanyázik náluk. Chipre sincs pénzük:(
2013. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!