Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen büdös a kutyám?

Miért ilyen büdös a kutyám?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve az van, hogy a szálkásszőrű tacskóm nagyon büdös, én rendszeresen megfürdetem, de rá három nappal már megint olyan büdös lesz.. Ez Miért van? Azért, mert tulyák alatt mászkál, és mindent körbejár az udvarba? Kérem segítsetek, egyfolytába fürdetem, de nem viselem el a szagát..

2013. nov. 8. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fürdeted?Fogkő,fülgyulladás,bűzmirigy.Gyomor betegség,nyelőcső tágulat.Milye büdös leginkább és milyen a szaga?Ázott kutya,vagy valami más?
2013. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért mert van valami az udvarodon/házadban ami miatt büdöslessz. Amúgy évente 2 - nél többet ne fürdesd! Ő magát tisztítjí :)
2013. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kutyasamponnal fürdetem. 2. válaszolónak, köszönöm , ezentúl nem fürdetem meg ilyen sokszor. Ment a zöld kéz mindkettőtöknek
2013. nov. 8. 18:17
 4/6 Szabi Solyom ***** válasza:
Szerintem se szabad furdetni sokszor,mert meghulhet, a kutyák nem szeretnek furodni(a legtóbb kutya)
2013. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Off: GTA? :D
2013. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pont azért is lehet büdös mert fürdeted. Már nem tisztul magától..
2013. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!