Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog jò első...

Francia bulldog jò első kutyának?

Figyelt kérdés
már nagyon régóta szeretnék kutyust és most úgy alakult, hogy örökbe tudnék fogadni egyet, de saját kutyám még sosem volt. az érdekelne, hogy úgymond egy kezdőnek jó egy ilyen fajta? panelban lakom, és még suliba járok, szóval egy időre minden nap egyedül maradna, de hajnali négykor egy gyors pisire, suli után (kettő körül) és este tudnám egy két-két órás sétára elvinni, és szeretném tamítani is. :)
2013. nov. 9. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Imádom őket, nekem is van 3. Első kutyusnak szerintem jó, csak légy következetes, mivel nagyon-nagyon makacs fajta :)
2013. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont emiatt nem a legjobb első kutyának.Én azt szoktam ajánlani,hogyha el tudsz vele járni kutyaiskolába,akkor mehet.Ha nem,akkor nem kezdőkutyásoknak való,mert elég makacs,könnyű elrontani a nevelését,majd a fejedre nő.
2013. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bino ***** válasza:

Nagyon makacs, ezért nem ajánlanám kutyaiskola nélkül.

Ráadásul egy francia bulldognak költséges az orvosi ellátása, szóval szerintem ezt is vedd figyelembe.

2013. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!