Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia bulldogról mit kell...

A francia bulldogról mit kell tudni? Minden érdekel! Minden információt írjatok le.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 20:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
2009. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
morcosak, csúnyák, és haragszanak a világra mert mindenki szebb náluk
2009. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt francia bulldogunk

rengeteg bajunk volt velük. aranyosak meg nagyon szrettük öket,de állandóan orvoshoz rohangáltunk.

az egyiknek állandó fülproblémája volt a másiknak meg állandó gyomor problémája.

aztán ha nem volt kedvük kimenni simán a nyitott ajtóba piszkitottak, ha valamit a fejükba vettek nem tágítottak. vagy is ha a macska felmenekült a fára az egyik órákig ült a fa alatt és ugatott.


szóval elsökutyának nem ajánlom, ha nem volt a családban kutya akkor inkább másik fajtát válasszatok. Ha már rutinos kutya tartok vagytok, akkor sok jó élményetek is lesz. ha meglátok egy bullit egyböl ölelgetném, mert imádtam, egyéniségek voltak, de rengeteg pénzbe kerültek az állandó orvoshoz rohangálás.

2009. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Horkol! Nagyon! A szomszédomnak van és hozzánk is áthallatszik...
2009. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nekem már van egy:)



én olyan információkra is gondoltam h mit nem ehet meg milyen különleges tulajdonságai vannak stb..


örülök h ez számodra információ h csúnya ha csak negatív véleményt tudsz írni akkor inkább maradj csöndbe b*sszadszájbamagad:|

2009. nov. 17. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link] -betegségei


[link] -ápolása

2009. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem nevelés kérdése. hogy ki mit hoz ki a saját kutyájából. Az én francia bulldogom 4 és fél hónapos, de már 3 hónaposan tudott kérésre ülni, feküdni, pacsit adni, és ha azt mondom hogy "marad", addig áll ott, míg nem mondom neki a "gyere" vezényszót. Ha wc-ni kell neki, megáll az ajtó elött, és nyüszögéssel jelez. És a "nem" az nála valóban nem. Amúgy nagyon játékos, és szeretetéhes. Imád emberek között lenni. Most is itt alszik az ölemben, és természetesen horkol. :) A fülét nedves zsebkendővel tisztítom. Először nem engedte, de most már ez is megy 3 hónap alatt 2szer fürdettem kölyöksamponnal.
2009. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló szerintem is csak nevelés kérdése:)

Az enyém jővőhéten lesz 10hónapos:) imádom:)

Nekünk is mindent nagyon hamar megtanult,okos kutyák.

Örülök h azért még vannak normális válaszólok.

2009. nov. 22. 17:55
 9/12 anonim válasza:
A te kutyád milyen színű?
2009. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
fekete és van egy kis fehér csík a mellkasán:)
2009. nov. 23. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!