Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldogról?

Amerikai bulldogról?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? :)


Lakásban pl tartható?Más kutyák mellett? (Kölyökként hoznám)


stb? Mindenre kiváncsi vagyok.


2011. júl. 26. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A mienk röfögött :D
2011. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lakásban tartható. Elég kemény fajta, de ha jól szocializálod, akkor teljesen jól elvan más kutyákkal. Mindenképpen javaslom a kutyaovit és kutyasulit, különben problémáid lesznek vele!
2011. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ja és standardot akarok.


Kutyasuli kell mindenképp?:S

2011. júl. 26. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát elég domináns fajta :/
2011. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha olyan kutyát szeretnél, akit bárhol elengedhetsz más kutyák között póráz és szájkosár nélkül, és nem kell miatta szégyenkezned, sőt akár büszke is lehetsz rá, akkor sajna nem fogod megúszni a kutyasulit. Én ismerek egy ilyen amerikai bulldogot. Sajnos nem ez a jellemző erre a fajtára. Kemény kutya, tapasztalt gazdi kezébe való.
2011. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 compactegon ***** válasza:
én ismerek egy "Bocit" (ez a neve), aki 55 kilós ambull. nála jámborabb tehenet nem hordott a hátán a föld. még a kiskutyáknak is lefekszik. nem járt suliba, otthon nevelgették.
2011. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szuper, de nem ez az általános. Bármelyik fajtából ki lehet fogni jámborabb vagy vadabb természetűt is.
2011. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem volt.most egy dobermannom és egy rottweilerem van.szerintem fontos,hogy amikor elmész megvenni,tehát mikor elmész érte,a kutya menjen oda hozzád és ne fordítva,mert azt a kutya gyengeségnek tekinti és úgy értelmezi,hogy ö a falkavezér.mivel gondolom nem volt még ilyen kutyád fontos,hogy nyugodtabb természete legyen.ezt úgy tudod megállapítani,hogy bemész a kiskutyák köze és azt választod amelyik érdeklödik de nem ugrik rád.amelyik rád ugrik azt domináns és ahoz jobb egy tapasztaltabb gazdi,akinek már volt elötte ilyen kutyája.sok sikert
2011. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc fajtám,egész nap döglik a kanapén,de ha kiviszem akkor energia bombává változik és akár egy téglafalat is letud dönteni ha akar,olyan erő van benne. Kiskutyákkal,gyerekekkel toleráns,felnőtt kutyákkal egy kicsit domináns,de ha időben szocializálod akkor el lehet őket kenni kenyeren,de ugyanakkor az életük árán is meg tudnak védeni ha úgyhozza a szükség.
2011. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az enyém 2 éves,de soha nem bántam meg, hogy ilyen fajtát választottunk. Nagyon szép és minden érdekli.

A meleget nagyon nehezen bírja, de ha már egy kicsit is jobb idő van, szinte hiperaktív. Barátságos, bár eléggé akaratos, szóval határozott nevelést igényel.

2011. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!