Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőm kutyájának a hasa...

Barátnőm kutyájának a hasa kemény és fel van puffadva. Kedvetlen és nehézkes a mozgása. Fajtája: keverék, szálkásszőrű tacskó. Nagyon aggódik miatta, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 23:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Lehet gyomorcsavarodás, AZONNAL doki, vagy minimum hívjátok fel, de tényleg most, mert reggelre simán elpusztulhat, ha az a gond.
2013. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Én bélcsavarodásra gyanakszom. Ami mihamarabb állatorvosi segítséget igényel. Ez az SOS helyzet. Gyorsan állatorvos vagy non-stop állatkórház. Most itt Hiába mondjuk meg mi baja, ezzel nem mentjük meg az életét sajnos. Ha nem jut mihamarabb állatorvoshoz belepusztul. Hatalmas fájdalommal jár ez a fele állapot. Itt cselekedni kell, de nagyon gyorsan!
2013. nov. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Kb. 5-6 órátok van orvoshoz jutni vele,különben a kutya elpusztul,mivel valószínűleg gyomorcsavarodása van.

Nagyon fájdalmas és szenvedésekkel teli halál elé néz!


AZONNAL ORVOS

2013. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Ügyeletes állatkórház, azonnal! És nem biztos, h meg tudják menteni, de a szenvedéstől megkímélhetik.
2013. nov. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Volt párom rotiját ez vitte el 2 óra alatt!!! AZONNAL DOKIHOZ!
2013. nov. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Imola Ágnes ***** válasza:
Mi van a kutyával?
2013. nov. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
4%
Nem kell rögtön rosszra gondolni,nem lesz a kutyának baja :) tegnap előtt voltam kutyusomat oltatni veszettség ellen és kiderült,hogy ugyan ilyen problémája is volt..simán csak adjatok be neki egy féreg elleni tablettát jobban lesz!Több mind valószínű,hogy férges!Be adjátok neki holnap már semmi baja,de miután be lett a kutyának adva nem ajánlom,hogy házba bent legyen tartva:D ugyanis lesz egy kisebb hasmenés ez biztos!
2013. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
9:45-ös! A férges kutya viselkedése nem ilyen. Ne nyugtatgasd már a kérdezőt akkor, amikor egyértelmű, h baj van. Lehet, h csak bennrekedt a levegő, de lehet, h tényleg gyomorcsavarodás.
2013. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Szégyen,hogy a baromi nagy aggódás addig nem terjedt ki,hogy orvoshoz vigye.Mi a barátnőd,valami szellemi fogyatékos vagy mi?

Ilyet kérdezni sem kell,irány az orvos!Vagy azt gondoltátok,hogy innen bárki ingyenes távdiagnózist ad,vagy esetleg meg is műtjük a távolból?

2013. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Na én lennék a kedves barátnő aki nevében tegnap írtak.

A kutyusom meggyógyult hála istennek valószínűleg összekajált valamit amíg nem figyeltem oda. Köszönöm a kommenteket habár az utóbbihoz üzenném h szerintem te vagy a szellemi fogyatékos ugyanis pont én vagyok az aki a kutyáját szerintem irracionális módon szereti... mintha a kisgyerekem lenne :D csak tudod nem olyan egyszerű nincs jogosítványom még és innen az ügyeletes állatorvos minimum 2 óra ami alatt ugyebár ha gyomorcsavarodása lett volna elviszi ezért csak tényleg azért írtunk h hátha van valami, ami segíthet. Szóval nem a te bunkó kommentedre vártam ;)

A többieknek köszönöm, még annyi h Culikát 1 óráig figyeltem és sokkal jobban lett és úgy döntöttünk h nem visszük orvoshoz fél 12-kor. Ma már egész nap nagyon jól volt, most itt fekszik az ágyamban olyan mintha kicserélték volna :)

2013. nov. 11. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!